Hrady a zámky (49)

Doporučujeme k ubytování

Hrubá SkálaLibereckýZámek
2 osoby od 900 Kč
Ubytování na Zámku Hrubá Skála

Ubytování na zámku je spojeno s příjemným, relaxačním odpočinkem. Využijte našich speciálních nabídek a balíčků, z kterých si každá generace vybere to, po čem touží.

KunínMoravskoslezskýZámek
1 osoba od 700 Kč
Ubytování na zámku Kunín

Odpočiňte a načerpejte sílu U Dobré Hraběnky, v zámecké restauraci se stylovým ubytováním. Areál historického zámku v Kuníně se nachází na Severní Moravě.

Snídaně v ceněTřešťVysočinaZámek
2 osoby od 2 013 Kč
Ubytování na zámku Třešť

Samotné srdce Vysočiny ukrývá tento historický skvost. Zámecký hotel Třešť*** Superior se nachází v malebné lokalitě Třešťských vrchů asi 19 km od krajského města Jihlava a je situován v malebném prostředí přírodního lesoparku.

StředočeskýZámek
1 osoba od 700 Kč
Pobyt na zámku Berchtold

Víceúčelový areál HOTEL zámek BERCHTOLD Vám nabízí prostory k dokonalému odpočinku. Zdejšímu kraji se říká „Opičí hory“. Již po staletí je znám čerstvým povětřím a čistým ovzduším.

JihomoravskýSnídaně v ceněZámek
2 osoby od 1 900 Kč
Ubytování na zámku Lednice

Zámecký hotel Lednice najdete přímo v areálu světoznámého zámku Lednice. Romantické ubytování v apartmánech, pokojích pro rodiny, jednotlivce i firemní teambuilding.

DoporučujemePlzeňskýSnídaně v ceněZámek
2 osoby od 1 300 Kč
Ubytování v zámeckém hotelu Metternich

Ubytování u Lázní Kynžvart v zámeckém hotelu Metternich je zajímavou a cenově dostupnou variantou pro pobyt v blízkosti světoznámých lMariánských Lázní. Hotelový resort nabízí ubytování pro dvojic i rodiny, které je plně vybaveno.

DoporučujemeKarlovarskýZámek
1 osoba od 74 €
Pobyt na zamku Lužec

Ubytujte se a užijte si svůj pobyt v krásném prostředí s možností využití přírodních procedur a léčeni. Lužecký pramen můžete vyzkoušet i vy. Firemní teambuilding bude zážitekem pro všechny zaměstnance.

MoravskoslezskýPetroviceSnídaně v ceněZámek
1 osoba od 1 800 Kč
Pobyt na zamku Petrovice

Zámeček Petrovice leží uprostřed krásného parku a nabídne vám klidný a pohodový pobyt pro páry i rodiny. Vynikající stravování vyhlášené restaurace a noční bar ke příjemnému završení krásného dne na zámku.

DoporučujemeHerálecVysočinaZámek
1 osoba od 4 750 Kč
Ubytování v Zámeckém hotelu Herálec

Luxusní ubytování v zámeckém hotelu na Vysočině vám nabídne dostatek zážitků při pobytu na zámku a využití služeb, které pro ubytované hosty poskytuje. Zámecký hotel je ideálním místem pro firemní teambuilding, svatební hostiny, firemní akce a další oslavy

DoporučujemeHotelHradecMoravskoslezskýSnídaně v ceně
2 osoby od 1 050 Kč
Hotel Sonáta u zámku Hradec nad Moravicí

Vám nabízí z některých svých pokojů nádherný výhled na Praděd, na komplex Bílého a Červeného zámku spolu s přilehlým rozsáhlým parkem a pestrý výběr pokrmů.

DoporučujemeJihočeskýSnídaně v ceněZámek
2 osoby od 2 297 Kč
Romantický pobyt v zámeckém hotelu Štekl Hluboká nad Vltavou

Zámecký hotel Štekl se nachází nedaleko zámku Hluboká nad Vltavou. Ubytování v zámeckých pokojích, apartmá i klasických pokojích. Exkluzivní wellness služby pro ubytované, restaurace Pánů z Růže.

DoporučujemeOlomouckýZámek
2 osoby od 1 583 Kč
Ubytování na zámku Goldenstein v Jeseníkách

Zámek Goldenstein, ubytování na zámku, který se nachází v horské oblasti Jeseníků, v centru zimních sportů a letní turistiky. Kompletně vybavené pokoje, nedotčená horská příroda, lákající k horským tůrám.

ÚsobíVysočinaZámek
apartmán od 2 100 Kč
Ubytování na zámku Úsobí

Nabízíme komfortní odpočinek pro všechny hosty, přijeďte a přesvědčte se. Velmi dobrá poloha zámku láká k prozkoumání blízkých památek.

HradKarlovarský
2 osoby od 1 065 Kč
Pobyt na hradu Vildštejn

Prožijte královskou dovolenou na nejstarším panském sídle Chebska. Hrad Vildštejn stojí na žulovém ostrohu, který obtéká potok Sázek.

StředočeskýZámek
1 osoby od 1 000 Kč
Ubytování na zámku Loučeň

Zámek Loučeň je plný překvapení a akcí. Raritou, kterou jinde nenajdete je labyrintárium, umístěné v zámeckém parku.


Další zámky a hrady s ubytováním

PardubickýZámek
1 osoba od 3 000 Kč
Pobyt na zamku Litomyšl

V budově zámeckého pivovaru najdete luxusní ubytování v soukromí ve třech apartmánech, které jsou plně vybaveny pro vaši pohodu. Soukromí a krásný výhled na areál zámku Litomyšl.

JihomoravskýSnídaně v ceněZámek
1 osoba od 880 Kč
Ubytování na zámku Boskovice na Jižní Moravě

Zámek Boskovice najdete zhruba 45 km od Brna směrem na Svitavy. Zámek má dlouhodobou historii a v současné době nabízí ubytování, možnost pořádání svatby, firemní teambulding a základnu pro pobyt na Jižní Moravě.

PlzeňskýZámek
1 osoba od 900 Kč
Ubytování na zámku Hrádek

Hotel na zámku Hrádek nabízí ubytování v klidném prostředí Pošumaví. Pro návštěvníky i hosty vede parkem zajímavá Naučná stezka F.Pravdy, kde jsou rozmístěny informační tabule o historii zámku.

JihomoravskýZámek
1 osoba od 1 025 Kč
Ubytování na zámku Křtiny

Přijeďte se kochat výhledem na Chrám Panny Marie Křtinské nebo na okolní lesy. Zámek Křtiny je ideální místo pro klidnou relaxační dovolenou.

StředočeskýZámek
1 osoba od 2 000 Kč
Pobyt na zámku Mělník

Karel IV. vyhlásil Mělník za královské město a zasloužil se také o rozvoj vinařství na Mělnicku. Čeká na Vás krásná příroda, kvalitní víno a romantický pobyt.

GrohmannMoravskoslezskýZámek
1 osoba od 300 Kč
Pobyt na zámku Grohmann

Malebné prostředí pohoří Jeseníků zajistí klidnou dovolenou. Zámecké prostory Vás doslova vtáhnou do dějin.

HradKrálovéhradeckýZámek
2 osoby od 2 900 Kč
Pobyt na hradu Kost

Jedná se o jeden z nejvýznamnějších gotických hradů v Čechách. Nejzachovalejší gotický hrad se nachází v kouzelné krajinné oblasti Český ráj.

HradÚsteckýZámek
2 osoby od 2 200 Kč
Pobyt na hradu Hněvín

Rytířský sál, vyhlídková věž, pořádání svateb a hvězdárna. Catering pro firemní akce i rodinné oslavy.

HradKarlovarskýZámek
2 osoby od 320 Kč
Pobyt na hradu Hauenštejn

Hrad Hauenštejn patří mezi zajímavé a nejtajuplnější místa na středním toku Ohře. Tajuplné ubytování v hradní ubytovně s nevšedním a originálním zážitkem.

JihomoravskýZámek
1 osoba od 700 Kč
Pobyt na zámku Račice

Využijte netradiční prostředí, kde se snoubí historická zámecká atmosféra s přírodou lesoparku. Na dovolenou strávenou na zámku Račice budete dlouho vzpomínat.

HradPardubickýZámek
2 osoby od 1 400 Kč
Pobyt na hradu Svojanov

Odpočinete si v pokojích, které jsou vybaveny nábytkem z přelomu 19. – 20. století. Tento hradní skvost se nalézá nad romantickým údolím řeky Křetínky.

HradStředočeskýZámek
1 osoba od 400 Kč
Pobyt na zamku Křivoklát

Hrad Křivoklát je jedním z nejznámějších hradů českých knížat a králů.

JihočeskýMitrowiczZámek
20.000,- Kč vč. DPH (až 18 lůžek)
Zámek Mitrowicz - pořádání svateb, ubytování pro firmy

Ubytujte se na romantickém zámku Mitrowicz. Ubytování je v provozu celoročně. K dispozici je šest zámeckých pokojů / apartmánů s celkovou kapacitou 18 lůžek.

KrálovéhradeckýZámek
1 osoba od 250 Kč
Ubytování na zámku Náchod

Dáša a Ludvík jsou medvědí kamarádi, kteří tu žijí pěknou řádku let. Na zámku uvítáte několik okruhů, které zaujmou i nejmenší návštěvníky.

KarlovarskýZámek
1 osoba od 300 Kč
Ubytování na zámku Valeč

Zámek naleznete na Karlovarsku a tvoří ojedinělou ukázku barokního stavitelství a krajinného urbanismu. Můžete si zde vytvořit zázemí a navštívit okolní památky, které přinesou nevšední zážitek.