Hotely a penziony ve střední Evropě (16)

LibereckýPenzionSnídaně v ceně
2 osoby od 1 040 Kč
Ubytování na samotě v penzionu Pod Houskou v obci Blatce

Vám poskytne jedinečný pohled na hrad Houska, nabídne velmi klidné prostředí na odpočinek. Můžete si zde utvořit zázemí a cestovat po chráněné oblasti Kokořínska. Ideální místo pro relaxační pobyt pro celou rodinu.

JihočeskýPenzionSnídaně v ceně
2 osoby od 1 323 Kč
Ubytování u zámku Hluboká nad Vltavou

Vás zaujme svojí vynikající dostupností k zámku Hluboká nad Vltavou, výbornými službami pro ubytované hosty, širokou nabídkou pobytových balíčků pro příznivce golfu.

PenzionÚstecký
2 osoby od 900 Kč
Ubytování v penzionu Klášter u Třebenic

Penzion Klášter u Třebenic vám poskytne ubytování v historickém objektu původního kláštera. Celý penzion je moderně opraven a poskytuje maximum pohodlí pro ubytované hosty. Získejte ubytování v příjemném prostředí a objevujte krásy okolní přírody.

JihomoravskýPenzion
2 osoby od 1 300 Kč
Ubytování u zámku Lednice na Jižní Moravě

Hledáte ubytování u zámku Lednice? Našli jste. Pohodlné a skvěle vybavené apartmány pro rodiny s dětmi i zamilované páry. Užijte si dovolenou v těsné blízkosti zámku Lednici na Jižní Moravě.

JihočeskýPenzion
1 osoba od 1 690 Kč
Hotel Frankův Dvůr

Malebná krajina Jindřichohradecka láká k cykloturistice, pěší turistice, vodáctví a dalším aktivitám, včetně pobytové dovolené s rodinou, dětmi a domácími mazlíčky.

JihomoravskýPenzionSnídaně v ceně
2 osoby od 1 125 Kč
Hotel Bítov

Hradu Bítov na dohled, krátká vycházka a jste na tam. Historie a krásný pohled na okolní přírodu. Vranovská přehrada, jako centrum vodních radovánek je nedaleko od hotelu.

PenzionStředočeský
1 osoba od 500 Kč
Penzion u zámku Libouň

Jen pár kroků Vás bude dělit od zámku Libouň. Podblanická příroda je vhodná pro odpočinkovou dovolenou.

JihomoravskýPenzion
1 osoba od 850 Kč
Penzion Smile

Rodinný penzion Smile se nachází v těsné blízkosti Brněnské přehrady. Nabízí klidné ubytování na okraji Brna s výbornou dopravní dostupností do centra.

PenzionStředočeský
2 osoby od 2600 Kč
Hotel Mlýn Karlštejn

Hrad Karlšten můžete mít na dohled a kochat se jeho krásou. Luxusní pokoje, vynikající kuchyně a služby pro ubytované hosty jsou základem pohodové dovolené.