Hotely a penziony ve střední Evropě (20)

OlomouckýPenzion
1 osoba od 350 Kč
Ubytování Pohoda u Velkých Losin

Chystáte se na dovolenou do hor? Přijeďte k nám do předhůří Jeseníků. Ubytování Pohoda Velké Losiny

LibereckýPenzionSnídaně v ceně
2 osoby od 1 040 Kč
Penzion Pod Houskou v obci Blatce

Vám poskytne jedinečný pohled na hrad Houska, nabídne velmi klidné prostředí na odpočinek. Můžete si zde utvořit zázemí a cestovat po chráněné oblasti Kokořínska. Ideální místo pro relaxační pobyt pro celou rodinu.

HlubokáJihočeskýJihočeský - penzionPenzionSnídaně v ceně
2 osoby od 1 323 Kč
Ubytování u zámku Hluboká nad Vltavou

Vás zaujme svojí vynikající dostupností k zámku Hluboká nad Vltavou, výbornými službami pro ubytované hosty, širokou nabídkou pobytových balíčků pro příznivce golfu.

PenzionÚstecký
2 osoby od 900 Kč
Ubytování v penzionu Klášter u Třebenic

Penzion Klášter u Třebenic vám poskytne ubytování v historickém objektu původního kláštera. Celý penzion je moderně opraven a poskytuje maximum pohodlí pro ubytované hosty. Získejte ubytování v příjemném prostředí a objevujte krásy okolní přírody.

JihomoravskýPenzion
2 osoby od 1 300 Kč
Ubytování u zámku Lednice na Jižní Moravě

Hledáte ubytování u zámku Lednice? Našli jste. Pohodlné a skvěle vybavené apartmány pro rodiny s dětmi i zamilované páry. Užijte si dovolenou v těsné blízkosti zámku Lednici na Jižní Moravě.

JihočeskýJihočeský - penzionJindřichův HradecPenzion
1 osoba od 1 690 Kč
Hotel Frankův Dvůr

Malebná krajina Jindřichohradecka láká k cykloturistice, pěší turistice, vodáctví a dalším aktivitám, včetně pobytové dovolené s rodinou, dětmi a domácími mazlíčky.

JihomoravskýPenzionSnídaně v ceně
2 osoby od 1 125 Kč
Hotel Bítov

Hradu Bítov na dohled, krátká vycházka a jste na tam. Historie a krásný pohled na okolní přírodu. Vranovská přehrada, jako centrum vodních radovánek je nedaleko od hotelu.