Dovolená v česku, přesto na divokém západě

Zapojte se do bonusového programu o dárkové poukazy

Jakmile se řekne divoký západ, tak snad každého hned napadne stádo divokých koní, kovboj s lasem, tlupa indiánů a nešťastníci, co rýžují zlato a marně se ho snaží v místním potoce nalézt. Taková představa zrovna moc klidně nevypadá. Přesto i takovým způsobem se dá zažít dovolená v ČR.

Jedeme na Vysočinu do Šiklandu

Kraj Vysočina nabízí skutečně mnoho krásný míst a některá z nich jsou doslova vstupem do pohádkového ráje. My tentokrát zavítáme do Šiklandu. Jedná se o komplex zábavních areálů, který je největší u nás. Právě zde, v Šiklově mlýně na nás čeká pravý divoký západ. Westernové městečko nám nabízí nejednu divokou atrakci, při které se skutečně můžeme cítit jako za dob zlatokopů, a mimochodem i rýžování zlata si zde můžeme vyzkoušet. Ono to zase tak snadné nebylo. Na druhou stranu, právě tohle může být nejlepší dovolená s dětmi v ČR.

Zábava pro děti na Šiklově mlýnu

Když budou děti zlobit, je tu řešení

Zábavy je tady sice dostatek, ale jeden den na to nestačí. Není vůbec špatné si vzít delší volno a prozkoumat si celý komplex areálu. Nikdo by nevěřil, že dovolená v Česku může být takovým zážitkem pro celou rodinu. Děti jsou občas jako živelné pohromy a někdy nám připadá, že tak trochu víc zlobí, což zrovna na dovolené moc nepotřebujeme. Chceme také relaxovat, koupat se, odpočívat a užívat si chvíle zaslouženého volna. Inu nedá se nic dělat, čeká nás výlet. Půjdeme hezky 3 km od westernového městečka na strašidelný zámek Draxmoor. Tady už zkrotne i ten největší zlobivec. Však strašidla se o to již řádně postarají a dovolená na Vysočině může pokračovat v naprosté idylce.

Pobytové balíčky jsou pro každého

Zábava je v plném proudu a pokaždé s jiným programem, který zde probíhá úplně po celý den. Ubytování, stravu a další potřeby máme prakticky na jednom místě. Nechybí ani posezení na zahrádce u piva, zmrzliny nebo výborné kávy. Navíc si můžeme vybrat podle pobytového balíčku ten nejvíce vyhovující program pro celou naši rodinu.

Proč jezdit na drahé zahraniční zájezdy, když letní dovolená v Česku může být daleko lepší. Všichni se zde domluvíme, nemusíme měnit peníze na jinou zahraniční měnu a v podstatě do srdce samotné Vysočiny není zase tak daleko pro nikoho z nás.

Jeden komentář u “Dovolená v česku, přesto na divokém západě”

  1. rojak napsal:

    Hlavně zábava pro děti a mladší ročníky. Já už si na takové divadlo neužiji.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Vyhlídkové lety

Vyberte si ze zážitků

Články k inspiraci

Chystáte se na dovolenou? Při cestování je důležité kvalitní cestovní pojištění

Aby vaše dovolená proběhla v klidu, v pohodě a hlavně bezpečně, je potřeba využít cestovního pojištění. To dnes už ví každý, kdo se chystá někam vycestovat. Je přitom jedno, zda plánujete nějakou exotiku, nebo to bude dovolená v Chorvatsku. Všude je nutno se pojistit pro případ nenadálých situací. A ty jsou nenadálé právě proto, že nikdy nevíte, […]

Žádný komentář

Brandy vs Whisky, vyznáte se v rozdílech těchto nápojů?

Pojďme se podívat na kvalitní alkohol zblízka a vysvětlit si rozdíly. Díky tomu si budete moci lépe vybrat takový mok, který vám bude zaručeně chutnat, nebo kterým potěšíte i své blízké. Kvalitně připravený destilát, který je navíc hezky zabalený se totiž výborně hodí jako dárek ke slavnostním příležitostem jako jsou narozeniny, svatby, jmeniny nebo různá […]

Žádný komentář
Booking.com