fbpx

Dovolená v česku, přesto na divokém západě

Zapojte se do bonusového programu o dárkové poukazy

Jakmile se řekne divoký západ, tak snad každého hned napadne stádo divokých koní, kovboj s lasem, tlupa indiánů a nešťastníci, co rýžují zlato a marně se ho snaží v místním potoce nalézt. Taková představa zrovna moc klidně nevypadá. Přesto i takovým způsobem se dá zažít dovolená v ČR.

Jedeme na Vysočinu do Šiklandu

Kraj Vysočina nabízí skutečně mnoho krásný míst a některá z nich jsou doslova vstupem do pohádkového ráje. My tentokrát zavítáme do Šiklandu. Jedná se o komplex zábavních areálů, který je největší u nás. Právě zde, v Šiklově mlýně na nás čeká pravý divoký západ. Westernové městečko nám nabízí nejednu divokou atrakci, při které se skutečně můžeme cítit jako za dob zlatokopů, a mimochodem i rýžování zlata si zde můžeme vyzkoušet. Ono to zase tak snadné nebylo. Na druhou stranu, právě tohle může být nejlepší dovolená s dětmi v ČR.

Zábava pro děti na Šiklově mlýnu

Když budou děti zlobit, je tu řešení

Zábavy je tady sice dostatek, ale jeden den na to nestačí. Není vůbec špatné si vzít delší volno a prozkoumat si celý komplex areálu. Nikdo by nevěřil, že dovolená v Česku může být takovým zážitkem pro celou rodinu. Děti jsou občas jako živelné pohromy a někdy nám připadá, že tak trochu víc zlobí, což zrovna na dovolené moc nepotřebujeme. Chceme také relaxovat, koupat se, odpočívat a užívat si chvíle zaslouženého volna. Inu nedá se nic dělat, čeká nás výlet. Půjdeme hezky 3 km od westernového městečka na strašidelný zámek Draxmoor. Tady už zkrotne i ten největší zlobivec. Však strašidla se o to již řádně postarají a dovolená na Vysočině může pokračovat v naprosté idylce.

Pobytové balíčky jsou pro každého

Zábava je v plném proudu a pokaždé s jiným programem, který zde probíhá úplně po celý den. Ubytování, stravu a další potřeby máme prakticky na jednom místě. Nechybí ani posezení na zahrádce u piva, zmrzliny nebo výborné kávy. Navíc si můžeme vybrat podle pobytového balíčku ten nejvíce vyhovující program pro celou naši rodinu.

Proč jezdit na drahé zahraniční zájezdy, když letní dovolená v Česku může být daleko lepší. Všichni se zde domluvíme, nemusíme měnit peníze na jinou zahraniční měnu a v podstatě do srdce samotné Vysočiny není zase tak daleko pro nikoho z nás.

One thought on “Dovolená v česku, přesto na divokém západě”

  1. rojak says:

    Hlavně zábava pro děti a mladší ročníky. Já už si na takové divadlo neužiji.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Romantika přímo na zámku

Články k inspiraci

Čas na dovolenou

Jak najít čas na dovolenou na zámku? Začněte vhodným zaměstnáním

Dovolená na zámku nebo cestování za kulturou vám zní jako velmi pěkná písnička, ale kde na to vzít čas? A také peníze? Pokud vás tyto otázky trápí každý rok, může být na vině nevhodné a málo placené zaměstnání, ve kterém již roky setrváváte. Nastal čas na změnu? Povíme vám, jak na to. Stále stejné zaměstnání […]

0 comments
Hrad Karlštejn

Podzimní výlet v záplavě barev? Karlštejn láká na čistou přírodu i historii!

Kde můžete během podzimu volně dýchat? Utéct z Prahy sevřené karanténními opatření můžete do překrásné podzimní přírody oblasti Českého krasu. Jen na dohled od Prahy se totiž nachází malebná oblast s nedotčenou přírodou, kterou se line řeka Berounka a dominuje slovutný hrad Karlštejn. Z místních vyhlídek můžete obdivovat kouzla podzimního čarování nebo si projít místní naučné stezky. K návštěvě […]

0 comments
Booking.com