Dovolená v česku, přesto na divokém západě

Jakmile se řekne divoký západ, tak snad každého hned napadne stádo divokých koní, kovboj s lasem, tlupa indiánů a nešťastníci, co rýžují zlato a marně se ho snaží v místním potoce nalézt. Taková představa zrovna moc klidně nevypadá. Přesto i takovým způsobem se dá zažít dovolená v ČR.

Jedeme na Vysočinu do Šiklandu

Kraj Vysočina nabízí skutečně mnoho krásný míst a některá z nich jsou doslova vstupem do pohádkového ráje. My tentokrát zavítáme do Šiklandu. Jedná se o komplex zábavních areálů, který je největší u nás. Právě zde, v Šiklově mlýně na nás čeká pravý divoký západ. Westernové městečko nám nabízí nejednu divokou atrakci, při které se skutečně můžeme cítit jako za dob zlatokopů, a mimochodem i rýžování zlata si zde můžeme vyzkoušet. Ono to zase tak snadné nebylo. Na druhou stranu, právě tohle může být nejlepší dovolená s dětmi v ČR.

Zábava pro děti na Šiklově mlýnu

Když budou děti zlobit, je tu řešení

Zábavy je tady sice dostatek, ale jeden den na to nestačí. Není vůbec špatné si vzít delší volno a prozkoumat si celý komplex areálu. Nikdo by nevěřil, že dovolená v Česku může být takovým zážitkem pro celou rodinu. Děti jsou občas jako živelné pohromy a někdy nám připadá, že tak trochu víc zlobí, což zrovna na dovolené moc nepotřebujeme. Chceme také relaxovat, koupat se, odpočívat a užívat si chvíle zaslouženého volna. Inu nedá se nic dělat, čeká nás výlet. Půjdeme hezky 3 km od westernového městečka na strašidelný zámek Draxmoor. Tady už zkrotne i ten největší zlobivec. Však strašidla se o to již řádně postarají a dovolená na Vysočině může pokračovat v naprosté idylce.

Pobytové balíčky jsou pro každého

Zábava je v plném proudu a pokaždé s jiným programem, který zde probíhá úplně po celý den. Ubytování, stravu a další potřeby máme prakticky na jednom místě. Nechybí ani posezení na zahrádce u piva, zmrzliny nebo výborné kávy. Navíc si můžeme vybrat podle pobytového balíčku ten nejvíce vyhovující program pro celou naši rodinu.

Proč jezdit na drahé zahraniční zájezdy, když letní dovolená v Česku může být daleko lepší. Všichni se zde domluvíme, nemusíme měnit peníze na jinou zahraniční měnu a v podstatě do srdce samotné Vysočiny není zase tak daleko pro nikoho z nás.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vyhlídkové lety

Vyberte si ze zážitků

Články k inspiraci

Romantický pobyt na zámku s Bumbu

Žijeme v době, která je plná možností. Můžeme vycestovat prakticky kamkoliv do zahraničí, a určit si kde a jak strávíme dovolenou. Ale zároveň můžeme rovnou zažít romantický pobyt v historických sídlech. Na chvíli proniknout do zámeckých komnat našich předků a nasávat atmosféru šlechticů. A co s tím má společného Bumbu? Ten nám může dělat společnost. Bumbu má s historií […]

Žádný komentář

Víte o tom, že na zámku Úsobí můžete i rybařit?

Ano, je to tak, pobyt na zámku Úsobí si můžete zpříjemnit chytáním ryb na rybníku Panský. Rybník Panský je hned vedle zámku Úsobí. Pokud nejste rybáři s vybavením, budete základní vybavení pro začínajícího rybáře potřebovat. Jestli jste se rozhodli začít s novým koníčkem, rybařením, nemůžeme dělat nic jiného, že vám tento krok vřele doporučit. Chytání ryb […]

Žádný komentář
Booking.com