Exotická dovolená na míru? Letos letí Maledivy!

Češi se už naštěstí naučili odpočívat

Jenom v loňském roce na dovolenou vyrazilo více než osm set tisíc lidí. A první příčky v žebříčcích oblíbenosti už dávno neobsazují jen Kanárské ostrovy, Egypt a Tunisko. Do popředí se naopak dostávají i vzdálenější země exotické. Kam vyrazit letos? Co byste řekli třeba Maledivám?

Fotografie ze souostroví tvořícího devatenáct korálových atolů nacházejících se jihozápadně od Srí Lanky jsou více než lákavé. Schválně si do vyhledávače zadejte pojem dovolená Maledivy a klikněte na záložku obrázky. V okamžiku se před vámi zobrazí jedna lákavější fotografie za druhou. Všechny mají jedno společné. Dominují jim azurově modré nebe i moře, palmy a světloučký písek. To jsou Maledivy. Ráj na zemi, který rozhodně stojí za návštěvu.

Nechte se pohltit atmosférou slastného nicnedělání

Čeká vás tu neuvěřitelných 1200 ostrovů, z toho šestina z nich je neobydlená. Tam na dění okolo sebe zapomenete rychlostí lusknutí prstů na jedné ruce. V ten okamžik zapomenete, že za obzorem existuje jiný svět, než ten, jehož atmosféru si právě v ten okamžik plnými doušky vychutnáváte. Ta vás doslova a do písmene pohltí. Alespoň na pár dní určitě.

Mějte oči dokořán

Nic vám ale samozřejmě nebrání si na rajských ostrovech užít i vyloženě aktivní dovolenou. Můžete tu surfovat, potápět se nebo šnorchlovat – místní podmořský svět je velmi pestrý a na mnoha místech nedotčený. Z toho důvodu tu potápěči musí dodržovat přísná pravidla. V první řadě se pod mořskou hladinou nesmíte ničeho dotýkat – korálů, ani živočichů. Proč byste to ale dělali? Věřte, že bude stačit mít jen oči dokořán.

Exotická dovolená na míru

A kde se ubytovat? Kde jinde, než v některém z tamních rezortů. Ty nejluxusnější najdete v nabídce cestovní kanceláře Monoi, která je specialistou na luxusní zájezdy na míru (na internetu hledejte pod odkazem exotická dovolená na míru). Nebo postačí, když do vyhledávače zadáte pojem Maledivy dovolená a začněte vybírat. Dobrou zprávou je, že maledivské rezorty svým klientům nabízejí luxus té nejvyšší úrovně. A ten si zasloužíte. Když zkrátka exotická dovolená, tak na Maledivách!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vyhlídkové lety

Vyberte si ze zážitků

Články k inspiraci

Jaké masáže můžete vyzkoušet na wellness pobytu

Pokud vyrazíte na jakýkoliv wellness pobyt, určitě budou v jeho nabídce také nejrůznější masáže. Mnohdy dostanete na výběr, kterou z nich si vybrat. Ovšem mezi laickou veřejností žije jen velmi málo lidí, jež těmto procedurám opravdu rozumí. Proto si v dnešním článku představíme nejoblíbenější druhy masáží, abyste měli příště ihned jasno, kterou z nich zvolit. Masáž lávovými horkými kameny […]

Žádný komentář

SPA pobyty v Čechách aneb do kterých lázní se vydat

Za odbouráním stresu nemusíte jezdit nikterak daleko. Kvalitní wellness a SPA hotely jsou k dispozici prakticky ve všech větších městech po celé České republice. Proto není problém se do kteréhokoliv z nich vydat a snížit hladinu stresu, která se u některých z vás jistě šplhá do neúnosných výšin. Vyrazte proto na SPA pobyty do Čech Lázně Bechyně Jižní […]

Žádný komentář
Booking.com