fbpx

Exotická dovolená na míru? Letos letí Maledivy!

Zapojte se do bonusového programu o dárkové poukazy

Češi se už naštěstí naučili odpočívat

Jenom v loňském roce na dovolenou vyrazilo více než osm set tisíc lidí. A první příčky v žebříčcích oblíbenosti už dávno neobsazují jen Kanárské ostrovy, Egypt a Tunisko. Do popředí se naopak dostávají i vzdálenější země exotické. Kam vyrazit letos? Co byste řekli třeba Maledivám?

Fotografie ze souostroví tvořícího devatenáct korálových atolů nacházejících se jihozápadně od Srí Lanky jsou více než lákavé. Schválně si do vyhledávače zadejte pojem dovolená Maledivy a klikněte na záložku obrázky. V okamžiku se před vámi zobrazí jedna lákavější fotografie za druhou. Všechny mají jedno společné. Dominují jim azurově modré nebe i moře, palmy a světloučký písek. To jsou Maledivy. Ráj na zemi, který rozhodně stojí za návštěvu.

Nechte se pohltit atmosférou slastného nicnedělání

Čeká vás tu neuvěřitelných 1200 ostrovů, z toho šestina z nich je neobydlená. Tam na dění okolo sebe zapomenete rychlostí lusknutí prstů na jedné ruce. V ten okamžik zapomenete, že za obzorem existuje jiný svět, než ten, jehož atmosféru si právě v ten okamžik plnými doušky vychutnáváte. Ta vás doslova a do písmene pohltí. Alespoň na pár dní určitě.

Mějte oči dokořán

Nic vám ale samozřejmě nebrání si na rajských ostrovech užít i vyloženě aktivní dovolenou. Můžete tu surfovat, potápět se nebo šnorchlovat – místní podmořský svět je velmi pestrý a na mnoha místech nedotčený. Z toho důvodu tu potápěči musí dodržovat přísná pravidla. V první řadě se pod mořskou hladinou nesmíte ničeho dotýkat – korálů, ani živočichů. Proč byste to ale dělali? Věřte, že bude stačit mít jen oči dokořán.

Exotická dovolená na míru

A kde se ubytovat? Kde jinde, než v některém z tamních rezortů. Ty nejluxusnější najdete v nabídce cestovní kanceláře Monoi, která je specialistou na luxusní zájezdy na míru (na internetu hledejte pod odkazem exotická dovolená na míru). Nebo postačí, když do vyhledávače zadáte pojem Maledivy dovolená a začněte vybírat. Dobrou zprávou je, že maledivské rezorty svým klientům nabízejí luxus té nejvyšší úrovně. A ten si zasloužíte. Když zkrátka exotická dovolená, tak na Maledivách!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Romantika přímo na zámku

Články k inspiraci

Čas na dovolenou

Jak najít čas na dovolenou na zámku? Začněte vhodným zaměstnáním

Dovolená na zámku nebo cestování za kulturou vám zní jako velmi pěkná písnička, ale kde na to vzít čas? A také peníze? Pokud vás tyto otázky trápí každý rok, může být na vině nevhodné a málo placené zaměstnání, ve kterém již roky setrváváte. Nastal čas na změnu? Povíme vám, jak na to. Stále stejné zaměstnání […]

0 comments
Hrad Karlštejn

Podzimní výlet v záplavě barev? Karlštejn láká na čistou přírodu i historii!

Kde můžete během podzimu volně dýchat? Utéct z Prahy sevřené karanténními opatření můžete do překrásné podzimní přírody oblasti Českého krasu. Jen na dohled od Prahy se totiž nachází malebná oblast s nedotčenou přírodou, kterou se line řeka Berounka a dominuje slovutný hrad Karlštejn. Z místních vyhlídek můžete obdivovat kouzla podzimního čarování nebo si projít místní naučné stezky. K návštěvě […]

0 comments
Booking.com