fbpx

Exotická dovolená na míru? Letos letí Maledivy!

Zapojte se do bonusového programu o dárkové poukazy

Češi se už naštěstí naučili odpočívat

Jenom v loňském roce na dovolenou vyrazilo více než osm set tisíc lidí. A první příčky v žebříčcích oblíbenosti už dávno neobsazují jen Kanárské ostrovy, Egypt a Tunisko. Do popředí se naopak dostávají i vzdálenější země exotické. Kam vyrazit letos? Co byste řekli třeba Maledivám?

Fotografie ze souostroví tvořícího devatenáct korálových atolů nacházejících se jihozápadně od Srí Lanky jsou více než lákavé. Schválně si do vyhledávače zadejte pojem dovolená Maledivy a klikněte na záložku obrázky. V okamžiku se před vámi zobrazí jedna lákavější fotografie za druhou. Všechny mají jedno společné. Dominují jim azurově modré nebe i moře, palmy a světloučký písek. To jsou Maledivy. Ráj na zemi, který rozhodně stojí za návštěvu.

Nechte se pohltit atmosférou slastného nicnedělání

Čeká vás tu neuvěřitelných 1200 ostrovů, z toho šestina z nich je neobydlená. Tam na dění okolo sebe zapomenete rychlostí lusknutí prstů na jedné ruce. V ten okamžik zapomenete, že za obzorem existuje jiný svět, než ten, jehož atmosféru si právě v ten okamžik plnými doušky vychutnáváte. Ta vás doslova a do písmene pohltí. Alespoň na pár dní určitě.

Mějte oči dokořán

Nic vám ale samozřejmě nebrání si na rajských ostrovech užít i vyloženě aktivní dovolenou. Můžete tu surfovat, potápět se nebo šnorchlovat – místní podmořský svět je velmi pestrý a na mnoha místech nedotčený. Z toho důvodu tu potápěči musí dodržovat přísná pravidla. V první řadě se pod mořskou hladinou nesmíte ničeho dotýkat – korálů, ani živočichů. Proč byste to ale dělali? Věřte, že bude stačit mít jen oči dokořán.

Exotická dovolená na míru

A kde se ubytovat? Kde jinde, než v některém z tamních rezortů. Ty nejluxusnější najdete v nabídce cestovní kanceláře Monoi, která je specialistou na luxusní zájezdy na míru (na internetu hledejte pod odkazem exotická dovolená na míru). Nebo postačí, když do vyhledávače zadáte pojem Maledivy dovolená a začněte vybírat. Dobrou zprávou je, že maledivské rezorty svým klientům nabízejí luxus té nejvyšší úrovně. A ten si zasloužíte. Když zkrátka exotická dovolená, tak na Maledivách!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Romantika přímo na zámku

Články k inspiraci

Se psem na zámek – připravte si vodítka, vyrážíme mezi lidi

Pokud se rozhodnete trávit se svým čtyřnohým parťákem volný čas také mimo váš domov, můžete vyrazit společně na výlet. A proč ne třeba rovnou na hrad nebo zámek. V Čechách se stále zvyšuje počet míst, kde jsou vaši pejsci vítáni. Existuje tak i řada hradů a zámků, na které se můžete směle vydat i se […]

0 comments

? Dovolená na zámku: 7 zámeckých hotelů se skvělými výlety po okolí

Poslední možnost si rezervovat ubytování na zámku. Pojďte si letošní ? prázdniny užít v prostředí českých hradů a zámků, které nabízí neodolatelné prostředí s historickým nádechem a jedinečnou okolní přírodou. Vezměte rodinu nebo svoji drahou polovičku a užijte si ubytování jako šlechtici. Mrkněte na těchto 7 tipů, které mají stále volné pokoje ve svých zámeckých […]

0 comments
Booking.com