Exotická dovolená na míru? Letos letí Maledivy!

Zapojte se do bonusového programu o dárkové poukazy

Češi se už naštěstí naučili odpočívat

Jenom v loňském roce na dovolenou vyrazilo více než osm set tisíc lidí. A první příčky v žebříčcích oblíbenosti už dávno neobsazují jen Kanárské ostrovy, Egypt a Tunisko. Do popředí se naopak dostávají i vzdálenější země exotické. Kam vyrazit letos? Co byste řekli třeba Maledivám?

Fotografie ze souostroví tvořícího devatenáct korálových atolů nacházejících se jihozápadně od Srí Lanky jsou více než lákavé. Schválně si do vyhledávače zadejte pojem dovolená Maledivy a klikněte na záložku obrázky. V okamžiku se před vámi zobrazí jedna lákavější fotografie za druhou. Všechny mají jedno společné. Dominují jim azurově modré nebe i moře, palmy a světloučký písek. To jsou Maledivy. Ráj na zemi, který rozhodně stojí za návštěvu.

Nechte se pohltit atmosférou slastného nicnedělání

Čeká vás tu neuvěřitelných 1200 ostrovů, z toho šestina z nich je neobydlená. Tam na dění okolo sebe zapomenete rychlostí lusknutí prstů na jedné ruce. V ten okamžik zapomenete, že za obzorem existuje jiný svět, než ten, jehož atmosféru si právě v ten okamžik plnými doušky vychutnáváte. Ta vás doslova a do písmene pohltí. Alespoň na pár dní určitě.

Mějte oči dokořán

Nic vám ale samozřejmě nebrání si na rajských ostrovech užít i vyloženě aktivní dovolenou. Můžete tu surfovat, potápět se nebo šnorchlovat – místní podmořský svět je velmi pestrý a na mnoha místech nedotčený. Z toho důvodu tu potápěči musí dodržovat přísná pravidla. V první řadě se pod mořskou hladinou nesmíte ničeho dotýkat – korálů, ani živočichů. Proč byste to ale dělali? Věřte, že bude stačit mít jen oči dokořán.

Exotická dovolená na míru

A kde se ubytovat? Kde jinde, než v některém z tamních rezortů. Ty nejluxusnější najdete v nabídce cestovní kanceláře Monoi, která je specialistou na luxusní zájezdy na míru (na internetu hledejte pod odkazem exotická dovolená na míru). Nebo postačí, když do vyhledávače zadáte pojem Maledivy dovolená a začněte vybírat. Dobrou zprávou je, že maledivské rezorty svým klientům nabízejí luxus té nejvyšší úrovně. A ten si zasloužíte. Když zkrátka exotická dovolená, tak na Maledivách!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vyhlídkové lety

Vyberte si ze zážitků

Články k inspiraci

Chystáte se na dovolenou? Při cestování je důležité kvalitní cestovní pojištění

Aby vaše dovolená proběhla v klidu, v pohodě a hlavně bezpečně, je potřeba využít cestovního pojištění. To dnes už ví každý, kdo se chystá někam vycestovat. Je přitom jedno, zda plánujete nějakou exotiku, nebo to bude dovolená v Chorvatsku. Všude je nutno se pojistit pro případ nenadálých situací. A ty jsou nenadálé právě proto, že nikdy nevíte, […]

Žádný komentář

Navštivte tři Hrady na šumavě

Oprostit se od vymožeností dnešní doby je dnes téměř nemožné. Telefon patří mezi nepostradatelné součásti našeho života, počítač zase zaujal místo, kde se mísí svět zábavy s prací. Ještě nedávno se ale lidé bez těchto věcí museli obejít. Zkuste to na chvíli také. Vyrazte na hrady na šumavě jako jsou Velhartice, Rabí a Kašperk, jsou […]

Žádný komentář
Booking.com