fbpx

Festival v areálu Zámku Břeclav

Zapojte se do bonusového programu o dárkové poukazy

Bouřlivá sobota na zámku Břeclav

Historická památka – zámek Břeclav se nachází v centru města.

Bohužel díky rozsáhlým rekonstrukcím je nepřístupný, ale i tak jeho okolí poslouží v sobotu 8.června 2019 k pořádání festivalu.

Lidé se přijdou bavit, ochutnat místní speciality, ale také jiné různé pochoutky od masových minutek, až po vegetariánská jídla.

Největší lákadlo bude stále  zůstávat pivo, ačkoliv se nacházíme ve vinařské oblasti. Za to zcela jistě může místní pivovar.

Hudební skupina rozproudí davy do tance a jak to klasicky u festivalů bývá, radovat se budeme až do rána, teda alespoň někteří.

Tak nezapomeňte 8.června na zámku Břeclav.

Foto použito z oficiální stránky města Břeclav, který má zámek ve správě.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Romantika přímo na zámku

Články k inspiraci

Čas na dovolenou

Jak najít čas na dovolenou na zámku? Začněte vhodným zaměstnáním

Dovolená na zámku nebo cestování za kulturou vám zní jako velmi pěkná písnička, ale kde na to vzít čas? A také peníze? Pokud vás tyto otázky trápí každý rok, může být na vině nevhodné a málo placené zaměstnání, ve kterém již roky setrváváte. Nastal čas na změnu? Povíme vám, jak na to. Stále stejné zaměstnání […]

0 comments
Hrad Karlštejn

Podzimní výlet v záplavě barev? Karlštejn láká na čistou přírodu i historii!

Kde můžete během podzimu volně dýchat? Utéct z Prahy sevřené karanténními opatření můžete do překrásné podzimní přírody oblasti Českého krasu. Jen na dohled od Prahy se totiž nachází malebná oblast s nedotčenou přírodou, kterou se line řeka Berounka a dominuje slovutný hrad Karlštejn. Z místních vyhlídek můžete obdivovat kouzla podzimního čarování nebo si projít místní naučné stezky. K návštěvě […]

0 comments
Booking.com