Festival v areálu Zámku Břeclav

Zapojte se do bonusového programu o dárkové poukazy

Bouřlivá sobota na zámku Břeclav

Historická památka – zámek Břeclav se nachází v centru města.

Bohužel díky rozsáhlým rekonstrukcím je nepřístupný, ale i tak jeho okolí poslouží v sobotu 8.června 2019 k pořádání festivalu.

Lidé se přijdou bavit, ochutnat místní speciality, ale také jiné různé pochoutky od masových minutek, až po vegetariánská jídla.

Největší lákadlo bude stále  zůstávat pivo, ačkoliv se nacházíme ve vinařské oblasti. Za to zcela jistě může místní pivovar.

Hudební skupina rozproudí davy do tance a jak to klasicky u festivalů bývá, radovat se budeme až do rána, teda alespoň někteří.

Tak nezapomeňte 8.června na zámku Břeclav.

Foto použito z oficiální stránky města Břeclav, který má zámek ve správě.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vyhlídkové lety

Vyberte si ze zážitků

Články k inspiraci

Chcete prožít nezapomenutelnou svatbu na zámku Konopiště?

Kdo by neznal pohádku ,,Jak se budí princezny“, film ,,Jáchyme hoď ho sdo stroje“, nebo Járu Cimrmana a povedený kousek ,,Ležící spící“. Ve všech těchto filmových skvostech figuroval i zámek Konopiště. Zámek leží ve Středočeské kraji nedaleko Benešova a je prosulý především loveckými trofejemi následníka trůnu Ferninande d´Este. Mimo trofeje se návštěvník může pokochat také […]

Žádný komentář

Výběr nejlepších SPA pobytů v Jihomoravském kraji

SPA Resort Lednice se může statusem „lázně“ pyšnit od roku 2009, jedná se tedy o nejmladší lázně v naší zemi. Jejich specialitou je léčivá jodová mořská voda, svým složením jedna z nejkvalitnějších svého druhu v Evropě, pro kterou wellness pobyty v tomto resortu vyhledává mnoho klientů. Jodová mořská voda je velmi bohatá na minerální látky […]

Žádný komentář
Booking.com