Festival v areálu Zámku Břeclav

Zapojte se do bonusového programu o dárkové poukazy

Bouřlivá sobota na zámku Břeclav

Historická památka – zámek Břeclav se nachází v centru města.

Bohužel díky rozsáhlým rekonstrukcím je nepřístupný, ale i tak jeho okolí poslouží v sobotu 8.června 2019 k pořádání festivalu.

Lidé se přijdou bavit, ochutnat místní speciality, ale také jiné různé pochoutky od masových minutek, až po vegetariánská jídla.

Největší lákadlo bude stále  zůstávat pivo, ačkoliv se nacházíme ve vinařské oblasti. Za to zcela jistě může místní pivovar.

Hudební skupina rozproudí davy do tance a jak to klasicky u festivalů bývá, radovat se budeme až do rána, teda alespoň někteří.

Tak nezapomeňte 8.června na zámku Břeclav.

Foto použito z oficiální stránky města Břeclav, který má zámek ve správě.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Vyhlídkové lety

Vyberte si ze zážitků

Články k inspiraci

Chystáte se na dovolenou? Při cestování je důležité kvalitní cestovní pojištění

Aby vaše dovolená proběhla v klidu, v pohodě a hlavně bezpečně, je potřeba využít cestovního pojištění. To dnes už ví každý, kdo se chystá někam vycestovat. Je přitom jedno, zda plánujete nějakou exotiku, nebo to bude dovolená v Chorvatsku. Všude je nutno se pojistit pro případ nenadálých situací. A ty jsou nenadálé právě proto, že nikdy nevíte, […]

Žádný komentář

Brandy vs Whisky, vyznáte se v rozdílech těchto nápojů?

Pojďme se podívat na kvalitní alkohol zblízka a vysvětlit si rozdíly. Díky tomu si budete moci lépe vybrat takový mok, který vám bude zaručeně chutnat, nebo kterým potěšíte i své blízké. Kvalitně připravený destilát, který je navíc hezky zabalený se totiž výborně hodí jako dárek ke slavnostním příležitostem jako jsou narozeniny, svatby, jmeniny nebo různá […]

Žádný komentář
Booking.com