fbpx

Ubytování v romantickém hotelu mlýn Karlštejn

Zapojte se do bonusového programu o dárkové poukazy

Návštěva středověkého hradu Karlštejn je nepsanou povinností každého milovníka historických památek. Na své si však přijdou i romantické duše a všichni ti, kdo se rádi baví, protože se zde pravidelně konají zajímavé akce nejen historického charakteru. Za pozornost však stojí také okolí stejnojmenného městysu, neboť turisticky atraktivní území nabízí množství příležitostí pro pěší turistiku i cykloturistiku. A protože vše nestihnete za jediný den, měli byste se poohlédnout po příhodném ubytování. Kde by to mělo být?

Chcete-li si výlet do Středočeského kraje užít plnými doušky, najděte si ubytování, z kterého to budete mít na Karlštejn, co by kamenem dohodil. Snad nejznámějším místem s nezaměnitelnou atmosférou je romantický Hotel Mlýn Karlštejn, který si v minulých letech třikrát v řadě vysloužil prestižní ocenění “svatební místo roku”. Jestliže zároveň hledáte ideální místo pro svatbu, právě jste ho našli.

Romantický hotel Karlštejn se nachází v krásném prostředí chráněné oblasti Český Kras na břehu řeky Berounky přímo pod majestátním Karlštejnem. Jen málokdo by tušil, že takové místo leží pouze 25 km od centra rušné metropole a pouhých 15 km od mezinárodního Letiště Václava Havla Praha.

Romantický hotel Karlštejn nabízí ubytování v jednadvaceti komfortních pokojích v různých stylech. Celková kapacita činí 49 lůžek a kromě standardních dvoulůžkových pokojů jsou k mání také nadstandardně vybavené svatební pokoje a nově i pokoje s přívlastkem Executive. Ve všech pokojích je samozřejmostí WiFi internetové připojení.

Součástí hotelu je také vyhlášená rybí restaurace, kde lze v průběhu letních měsíců trávit čas na příjemné terase. Dále pak konferenční prostory vhodné pro pořádání firemních akcí, relaxační centrum a 2500 m2 velký ostrovem s altánem, grilem a party stanem.

Další informace a fotogalerii ubytování u Karlštejna najdete na www.hotelmlynkarlstejn.cz.

 

One thought on “Ubytování v romantickém hotelu mlýn Karlštejn”

  1. rojak says:

    Na Karlštejně už jsem roky nebyl, asi si tam s rodinou brzy uděláme výlet.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Romantika přímo na zámku

Články k inspiraci

Čas na dovolenou

Jak najít čas na dovolenou na zámku? Začněte vhodným zaměstnáním

Dovolená na zámku nebo cestování za kulturou vám zní jako velmi pěkná písnička, ale kde na to vzít čas? A také peníze? Pokud vás tyto otázky trápí každý rok, může být na vině nevhodné a málo placené zaměstnání, ve kterém již roky setrváváte. Nastal čas na změnu? Povíme vám, jak na to. Stále stejné zaměstnání […]

0 comments
Hrad Karlštejn

Podzimní výlet v záplavě barev? Karlštejn láká na čistou přírodu i historii!

Kde můžete během podzimu volně dýchat? Utéct z Prahy sevřené karanténními opatření můžete do překrásné podzimní přírody oblasti Českého krasu. Jen na dohled od Prahy se totiž nachází malebná oblast s nedotčenou přírodou, kterou se line řeka Berounka a dominuje slovutný hrad Karlštejn. Z místních vyhlídek můžete obdivovat kouzla podzimního čarování nebo si projít místní naučné stezky. K návštěvě […]

0 comments
Booking.com