Ubytování v romantickém hotelu mlýn Karlštejn

Zapojte se do bonusového programu o dárkové poukazy

Návštěva středověkého hradu Karlštejn je nepsanou povinností každého milovníka historických památek. Na své si však přijdou i romantické duše a všichni ti, kdo se rádi baví, protože se zde pravidelně konají zajímavé akce nejen historického charakteru. Za pozornost však stojí také okolí stejnojmenného městysu, neboť turisticky atraktivní území nabízí množství příležitostí pro pěší turistiku i cykloturistiku. A protože vše nestihnete za jediný den, měli byste se poohlédnout po příhodném ubytování. Kde by to mělo být?

Chcete-li si výlet do Středočeského kraje užít plnými doušky, najděte si ubytování, z kterého to budete mít na Karlštejn, co by kamenem dohodil. Snad nejznámějším místem s nezaměnitelnou atmosférou je romantický Hotel Mlýn Karlštejn, který si v minulých letech třikrát v řadě vysloužil prestižní ocenění “svatební místo roku”. Jestliže zároveň hledáte ideální místo pro svatbu, právě jste ho našli.

Romantický hotel Karlštejn se nachází v krásném prostředí chráněné oblasti Český Kras na břehu řeky Berounky přímo pod majestátním Karlštejnem. Jen málokdo by tušil, že takové místo leží pouze 25 km od centra rušné metropole a pouhých 15 km od mezinárodního Letiště Václava Havla Praha.

Romantický hotel Karlštejn nabízí ubytování v jednadvaceti komfortních pokojích v různých stylech. Celková kapacita činí 49 lůžek a kromě standardních dvoulůžkových pokojů jsou k mání také nadstandardně vybavené svatební pokoje a nově i pokoje s přívlastkem Executive. Ve všech pokojích je samozřejmostí WiFi internetové připojení.

Součástí hotelu je také vyhlášená rybí restaurace, kde lze v průběhu letních měsíců trávit čas na příjemné terase. Dále pak konferenční prostory vhodné pro pořádání firemních akcí, relaxační centrum a 2500 m2 velký ostrovem s altánem, grilem a party stanem.

Další informace a fotogalerii ubytování u Karlštejna najdete na www.hotelmlynkarlstejn.cz.

 

One thought on “Ubytování v romantickém hotelu mlýn Karlštejn”

  1. rojak napsal:

    Na Karlštejně už jsem roky nebyl, asi si tam s rodinou brzy uděláme výlet.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vyhlídkové lety

Vyberte si ze zážitků

Články k inspiraci

Chcete prožít nezapomenutelnou svatbu na zámku Konopiště?

Kdo by neznal pohádku ,,Jak se budí princezny“, film ,,Jáchyme hoď ho sdo stroje“, nebo Járu Cimrmana a povedený kousek ,,Ležící spící“. Ve všech těchto filmových skvostech figuroval i zámek Konopiště. Zámek leží ve Středočeské kraji nedaleko Benešova a je prosulý především loveckými trofejemi následníka trůnu Ferninande d´Este. Mimo trofeje se návštěvník může pokochat také […]

Žádný komentář

Výběr nejlepších SPA pobytů v Jihomoravském kraji

SPA Resort Lednice se může statusem „lázně“ pyšnit od roku 2009, jedná se tedy o nejmladší lázně v naší zemi. Jejich specialitou je léčivá jodová mořská voda, svým složením jedna z nejkvalitnějších svého druhu v Evropě, pro kterou wellness pobyty v tomto resortu vyhledává mnoho klientů. Jodová mořská voda je velmi bohatá na minerální látky […]

Žádný komentář
Booking.com