fbpx

Výlet na hrad Sovinec

Zapojte se do bonusového programu o dárkové poukazy

Jako děda jsem se přidal k rodinnému výletu na hrad Sovinec.

Byl jsem zrovna na dovolené u “mladých” a vnoučat. Když jsem se dozvěděl, že je na hradu Sovinec hradní akce, řekl jsem si : “proč ne”

Hrady a zámky máme od mládí prochozené, hodně jsem tam s svými dětmi jezdil. Brali jsme to jako výlet, zábavu a taky trochu poučení.

Dnes sám moc nejezdím, tak jsem byl rád, že zažiji zábavu s vnoučaty a trochu si zavzpomínám. Psát moc neumím, tak aspoň několik fotek Emičky, Jiřík byl ještě malý, tak s námi nemohl, ale letos si vše vynahradíme:D Děda Petr.

Hrad  Sovinec doporučuji, pořádají spoustu hradních akcí a je to zábava nejen pro děti.

hrad sovinec

výstava na hradu sovinec

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Romantika přímo na zámku

Články k inspiraci

Čas na dovolenou

Jak najít čas na dovolenou na zámku? Začněte vhodným zaměstnáním

Dovolená na zámku nebo cestování za kulturou vám zní jako velmi pěkná písnička, ale kde na to vzít čas? A také peníze? Pokud vás tyto otázky trápí každý rok, může být na vině nevhodné a málo placené zaměstnání, ve kterém již roky setrváváte. Nastal čas na změnu? Povíme vám, jak na to. Stále stejné zaměstnání […]

0 comments
Hrad Karlštejn

Podzimní výlet v záplavě barev? Karlštejn láká na čistou přírodu i historii!

Kde můžete během podzimu volně dýchat? Utéct z Prahy sevřené karanténními opatření můžete do překrásné podzimní přírody oblasti Českého krasu. Jen na dohled od Prahy se totiž nachází malebná oblast s nedotčenou přírodou, kterou se line řeka Berounka a dominuje slovutný hrad Karlštejn. Z místních vyhlídek můžete obdivovat kouzla podzimního čarování nebo si projít místní naučné stezky. K návštěvě […]

0 comments
Booking.com