Romantická noc nejen pro novomanžele v Krumlovské Věži

Zapojte se do bonusového programu o dárkové poukazy

Na skalním výběžku nad řekou Vltavou se hrdě tyčí monumentální areál hradu a zámku Český Krumlov. Je nazýván perlou jižních Čech. Vznikl z původní malé tvrze. Mnohem později z této tvrze vzniklo gigantické šlechtické sídlo, které patří k nejrozsáhlejším v Evropě. Jen kousek od zámku se nachází okrouhlá nárožní věž, která ukrývala střílny. V roce 1805 byla bašta přebudována na byt hlídače.

Romantická noc v Krumlovské Věži, je poměrně dost velkým zážitkem pro celou rodinu.

Krumlovská Věž si zachovala svoji historickou hodnotu

Zámecké sídlo má mnoho různých míst, které stojí za návštěvu. Možná proto je Český Krumlov tak oblíbeným místem pro cizince. Navíc se zde můžete setkat přímo s hradní stráží, stejně tak jako ji znáte z Prahy nebo snad Londýna. Není to tak, že by strážila nějakou královskou rodinu nebo snad významnou osobnost. Je to zkrátka tradice, kterou se snaží skupina dobrovolníků plně obnovit. Tudíž i u Krumlovské Věže se s nimi můžete běžně setkat.

Tato stavba si prošla určitou modernizací, ale naštěstí se dostala do rukou majitelům, kteří se rozhodli provést kompletní rekonstrukci. Tentokrát tak, aby na hosty dýchala její historie a přitom zde mohli prožít dokonalý luxus, ale s jasným nádechem staré doby.

Jedinečný zážitek

Noc v Krumlovské Věži skutečně poskytne zážitek, který nikde jinde nezažijete. Pokud tedy nebudete mít výjimečné štěstí. V celé Evropě jsou pouze další dvě podobné strážné věže, kde se můžete ubytovat a prožít tak noc plnou dobrodružství.

Díky zážitkovému kupónu si můžete pobyt snadno zakoupit a provést rezervaci podle potřeby.

Prožít tak noc v 500 let staré Krumlovské Věži je pro každého na dosah.

 

One thought on “Romantická noc nejen pro novomanžele v Krumlovské Věži”

  1. rojak napsal:

    Na hradu a zámku v Českém Krumlově jsem byl několikrát. V dětství jsme tam jezdívali na prázdniny a byl jsem tam i půl roku na vojně. Je to krásná památka a ne zbytečně je zařazena do památek Unesco.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vyhlídkové lety

Vyberte si ze zážitků

Články k inspiraci

Chcete prožít nezapomenutelnou svatbu na zámku Konopiště?

Kdo by neznal pohádku ,,Jak se budí princezny“, film ,,Jáchyme hoď ho sdo stroje“, nebo Járu Cimrmana a povedený kousek ,,Ležící spící“. Ve všech těchto filmových skvostech figuroval i zámek Konopiště. Zámek leží ve Středočeské kraji nedaleko Benešova a je prosulý především loveckými trofejemi následníka trůnu Ferninande d´Este. Mimo trofeje se návštěvník může pokochat také […]

Žádný komentář

Výběr nejlepších SPA pobytů v Jihomoravském kraji

SPA Resort Lednice se může statusem „lázně“ pyšnit od roku 2009, jedná se tedy o nejmladší lázně v naší zemi. Jejich specialitou je léčivá jodová mořská voda, svým složením jedna z nejkvalitnějších svého druhu v Evropě, pro kterou wellness pobyty v tomto resortu vyhledává mnoho klientů. Jodová mořská voda je velmi bohatá na minerální látky […]

Žádný komentář
Booking.com