Romantická noc nejen pro novomanžele v Krumlovské Věži

Zapojte se do bonusového programu o dárkové poukazy

Na skalním výběžku nad řekou Vltavou se hrdě tyčí monumentální areál hradu a zámku Český Krumlov. Je nazýván perlou jižních Čech. Vznikl z původní malé tvrze. Mnohem později z této tvrze vzniklo gigantické šlechtické sídlo, které patří k nejrozsáhlejším v Evropě.

Jen kousek od zámku se nachází okrouhlá nárožní věž, která ukrývala střílny. V roce 1805 byla bašta přebudována na byt hlídače.

Romantická noc v Krumlovské Věži, je poměrně dost velkým zážitkem pro celou rodinu.

Krumlovská Věž si zachovala svoji historickou hodnotu

Zámecké sídlo má mnoho různých míst, které stojí za návštěvu. Možná proto je Český Krumlov tak oblíbeným místem pro cizince. Navíc se zde můžete setkat přímo s hradní stráží, stejně tak jako ji znáte z Prahy nebo snad Londýna. Není to tak, že by strážila nějakou královskou rodinu nebo snad významnou osobnost. Je to zkrátka tradice, kterou se snaží skupina dobrovolníků plně obnovit. Tudíž i u Krumlovské Věže se s nimi můžete běžně setkat.

Tato stavba si prošla určitou modernizací, ale naštěstí se dostala do rukou majitelům, kteří se rozhodli provést kompletní rekonstrukci. Tentokrát tak, aby na hosty dýchala její historie a přitom zde mohli prožít dokonalý luxus, ale s jasným nádechem staré doby.

Jedinečný zážitek

Noc v Krumlovské Věži skutečně poskytne zážitek, který nikde jinde nezažijete. Pokud tedy nebudete mít výjimečné štěstí. V celé Evropě jsou pouze další dvě podobné strážné věže, kde se můžete ubytovat a prožít tak noc plnou dobrodružství.

Díky zážitkovému kupónu si můžete pobyt snadno zakoupit a provést rezervaci podle potřeby.

Prožít tak noc v 500 let staré Krumlovské Věži je pro každého na dosah.

 

Jeden komentář u “Romantická noc nejen pro novomanžele v Krumlovské Věži”

  1. rojak napsal:

    Na hradu a zámku v Českém Krumlově jsem byl několikrát. V dětství jsme tam jezdívali na prázdniny a byl jsem tam i půl roku na vojně. Je to krásná památka a ne zbytečně je zařazena do památek Unesco.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Vyhlídkové lety

Vyberte si ze zážitků

Články k inspiraci

Chystáte se na dovolenou? Při cestování je důležité kvalitní cestovní pojištění

Aby vaše dovolená proběhla v klidu, v pohodě a hlavně bezpečně, je potřeba využít cestovního pojištění. To dnes už ví každý, kdo se chystá někam vycestovat. Je přitom jedno, zda plánujete nějakou exotiku, nebo to bude dovolená v Chorvatsku. Všude je nutno se pojistit pro případ nenadálých situací. A ty jsou nenadálé právě proto, že nikdy nevíte, […]

Žádný komentář

Brandy vs Whisky, vyznáte se v rozdílech těchto nápojů?

Pojďme se podívat na kvalitní alkohol zblízka a vysvětlit si rozdíly. Díky tomu si budete moci lépe vybrat takový mok, který vám bude zaručeně chutnat, nebo kterým potěšíte i své blízké. Kvalitně připravený destilát, který je navíc hezky zabalený se totiž výborně hodí jako dárek ke slavnostním příležitostem jako jsou narozeniny, svatby, jmeniny nebo různá […]

Žádný komentář
Booking.com