Romantický pobyt na zámku s Bumbu

Žijeme v době, která je plná možností. Můžeme vycestovat prakticky kamkoliv do zahraničí, a určit si kde a jak strávíme dovolenou. Ale zároveň můžeme rovnou zažít romantický pobyt v historických sídlech. Na chvíli proniknout do zámeckých komnat našich předků a nasávat atmosféru šlechticů. A co s tím má společného Bumbu? Ten nám může dělat společnost.

Bumbu má s historií mnoho společného

No, však aby ne, když jeho začátky vedou až do 17. století. Nikdo se nemusí obávat toho, že v komnatách s ním bude trávit ještě někdo jiný kromě milované osoby. Bumbu je totiž rum a skutečně ne ledajaký.

Pochází z Barbadosu a je zahalen do tajné receptury. Rumy značky Bumbu můžeme hned ochutnat dva druhy. Liší se od sebe nejen procentem alkoholu, ale i samotnou chutí. Ta je důsledkem dlouholeté receptury a letitého zrání v sudech. Bumbu XO Rum zrál například v bourbonových sudech a v konečné fázi se přestěhoval do španělských sudů, kde před ním sídlila sherry.

Chuť rumu Bumbu je ovlivněna dalšími přírodními surovinami

Velký vliv na samotnou chuť má i 8 druhů cukrové třtiny. Každý druh je z jiného státu, s jiným aroma a příchutí. To se samozřejmě poté hodně odrazí v chuti a vůni samotného lahodného moku. Barbadoské rumy Bumbu zkrátka nemají konkurenci. Mohou se podávat samostatně s ledem, ale výborné jsou i v kombinaci rumových koktejlů. Rozhodně ať nikdo nečeká, že bude mít chuť našeho klasického rumu. Podává se při slavnostních příležitostech a skutečně není problém, aby se rum Bumbu objevil i na zámku.

Výlet za rumy značky Bumbu

Karibských rumů existuje tak velké množství, že těžko říci, který je ten nejchutnější. V podstatě každý si může najít to své nejoblíbenější aroma. Jestli si někdo myslí, že cestovat za pravým Barbadoským rumem Bumbu je velmi drahá záležitost, může se mýlit. Není třeba cestovat na Karibik, stačí jen do Mostu. Zde se nachází prodejna, která nabízí daleko více těchto lahodných pochutin, než si jen kdo dovede představit.

Malou procházku si může udělat každý v e-shopu Mydrinks.cz a třeba si ze své návštěvy odnést objednávku přímo až domů. Rum Bumbu má totiž velmi příjemné balení, že se hodí jako skvělý dárek k výročí. Navíc je velmi chutný, aromatický a jemný, tudíž ostudu vám rozhodně nikde neudělá.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vyhlídkové lety

Vyberte si ze zážitků

Články k inspiraci

Jaké masáže můžete vyzkoušet na wellness pobytu

Pokud vyrazíte na jakýkoliv wellness pobyt, určitě budou v jeho nabídce také nejrůznější masáže. Mnohdy dostanete na výběr, kterou z nich si vybrat. Ovšem mezi laickou veřejností žije jen velmi málo lidí, jež těmto procedurám opravdu rozumí. Proto si v dnešním článku představíme nejoblíbenější druhy masáží, abyste měli příště ihned jasno, kterou z nich zvolit. Masáž lávovými horkými kameny […]

Žádný komentář

SPA pobyty v Čechách aneb do kterých lázní se vydat

Za odbouráním stresu nemusíte jezdit nikterak daleko. Kvalitní wellness a SPA hotely jsou k dispozici prakticky ve všech větších městech po celé České republice. Proto není problém se do kteréhokoliv z nich vydat a snížit hladinu stresu, která se u některých z vás jistě šplhá do neúnosných výšin. Vyrazte proto na SPA pobyty do Čech Lázně Bechyně Jižní […]

Žádný komentář
Booking.com