fbpx

Romantický pobyt na zámku s Bumbu

Zapojte se do bonusového programu o dárkové poukazy

Žijeme v době, která je plná možností. Můžeme vycestovat prakticky kamkoliv do zahraničí, a určit si kde a jak strávíme dovolenou. Ale zároveň můžeme rovnou zažít romantický pobyt v historických sídlech. Na chvíli proniknout do zámeckých komnat našich předků a nasávat atmosféru šlechticů. A co s tím má společného Bumbu? Ten nám může dělat společnost.

Bumbu má s historií mnoho společného

No, však aby ne, když jeho začátky vedou až do 17. století. Nikdo se nemusí obávat toho, že v komnatách s ním bude trávit ještě někdo jiný kromě milované osoby. Bumbu je totiž rum a skutečně ne ledajaký.

Pochází z Barbadosu a je zahalen do tajné receptury. Rumy značky Bumbu můžeme hned ochutnat dva druhy. Liší se od sebe nejen procentem alkoholu, ale i samotnou chutí. Ta je důsledkem dlouholeté receptury a letitého zrání v sudech. Bumbu XO Rum zrál například v bourbonových sudech a v konečné fázi se přestěhoval do španělských sudů, kde před ním sídlila sherry.

Chuť rumu Bumbu je ovlivněna dalšími přírodními surovinami

Velký vliv na samotnou chuť má i 8 druhů cukrové třtiny. Každý druh je z jiného státu, s jiným aroma a příchutí. To se samozřejmě poté hodně odrazí v chuti a vůni samotného lahodného moku. Barbadoské rumy Bumbu zkrátka nemají konkurenci. Mohou se podávat samostatně s ledem, ale výborné jsou i v kombinaci rumových koktejlů. Rozhodně ať nikdo nečeká, že bude mít chuť našeho klasického rumu. Podává se při slavnostních příležitostech a skutečně není problém, aby se rum Bumbu objevil i na zámku.

Výlet za rumy značky Bumbu

Karibských rumů existuje tak velké množství, že těžko říci, který je ten nejchutnější. V podstatě každý si může najít to své nejoblíbenější aroma. Jestli si někdo myslí, že cestovat za pravým Barbadoským rumem Bumbu je velmi drahá záležitost, může se mýlit. Není třeba cestovat na Karibik, stačí jen do Mostu. Zde se nachází prodejna, která nabízí daleko více těchto lahodných pochutin, než si jen kdo dovede představit.

Malou procházku si může udělat každý v e-shopu Mydrinks.cz a třeba si ze své návštěvy odnést objednávku přímo až domů. Rum Bumbu má totiž velmi příjemné balení, že se hodí jako skvělý dárek k výročí. Navíc je velmi chutný, aromatický a jemný, tudíž ostudu vám rozhodně nikde neudělá.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Romantika přímo na zámku

Články k inspiraci

Se psem na zámek – připravte si vodítka, vyrážíme mezi lidi

Pokud se rozhodnete trávit se svým čtyřnohým parťákem volný čas také mimo váš domov, můžete vyrazit společně na výlet. A proč ne třeba rovnou na hrad nebo zámek. V Čechách se stále zvyšuje počet míst, kde jsou vaši pejsci vítáni. Existuje tak i řada hradů a zámků, na které se můžete směle vydat i se […]

0 comments

? Dovolená na zámku: 7 zámeckých hotelů se skvělými výlety po okolí

Poslední možnost si rezervovat ubytování na zámku. Pojďte si letošní ? prázdniny užít v prostředí českých hradů a zámků, které nabízí neodolatelné prostředí s historickým nádechem a jedinečnou okolní přírodou. Vezměte rodinu nebo svoji drahou polovičku a užijte si ubytování jako šlechtici. Mrkněte na těchto 7 tipů, které mají stále volné pokoje ve svých zámeckých […]

0 comments
Booking.com