SPA pobyty v Čechách aneb do kterých lázní se vydat

Zapojte se do bonusového programu o dárkové poukazy

Za odbouráním stresu nemusíte jezdit nikterak daleko.

Kvalitní wellness a SPA hotely jsou k dispozici prakticky ve všech větších městech po celé České republice. Proto není problém se do kteréhokoliv z nich vydat a snížit hladinu stresu, která se u některých z vás jistě šplhá do neúnosných výšin.

Vyrazte proto na SPA pobyty do Čech

Lázně Bechyně

Jižní Čechy jsou skvělým místem pro relaxaci, což potvrzují i různé lázeňské domy. kde si užijete nezapomenutelné relaxace. Nacházíte se totiž v kraji rybníků, ve kterém panuje především pozitivní atmosféra, jež ještě umocňují dostupné koupele. Můžete si tak užít třeba suché uhličité koupele nebo koupele s přidaným suchým ovinem.

Ubytovat se můžete v ve 3* hotelu Panská přímo na náměstí lázeňského města Bechyně.

Hotel Panská přímo na náměstí lázeňského města Bechyně

Lázně Aurora Třeboň

I v nádherné Třeboni si užijete dostatek odpočinku, konkrétně v Lázních Aurora. Zde oceníte především slatinnou nebo perličkovou koupel s bylinkami, při které budete navíc inhalovat léčivé aroma rozpuštěných bylin.

Navštívit můžete samozřejmě i obyčejné masáže, při kterých vám zkušený masér uvolní celé tělo, takže okamžitě zapomenete na každodenní starosti.

Chateau Zbiroh

V zámeckém komplexu Chateau Zbiroh na vás dýchne atmosféra dvanáctého století, díky čemuž na svou odpočinkovou dovolenou jen tak nezapomenete.

Wellness centrum naleznete ve velkém historickém sálu, kde vás nebude nikdo nezvaný rušit. V poklidu si tak vychutnáte například návštěvu bazénu s protiproudem, vířivku nebo klasickou finskou saunu.

Zámecký hotel Liblice

V tomto hotelu opět zažijete neopakovatelný zážitek, na který budete dlouho vzpomínat. Nejen, že budete bydlet v zámeckých komnatách na zámku Liblice, ale ještě si budete užívat prvotřídní relaxace. Navštívit můžete například solnou jeskyni nebo kombinaci vířivé lázně a hned několika hydromasážních procedur. Užít si pochopitelně můžete i klasické masáže.

Neváhejte, vezmte si dovolenou a vyrazte si užívat spa pobyty a láznský život.

Po celých Čechách se nachází mnoho skvělých míst, kde své SPA pobyty trávit.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vyhlídkové lety

Vyberte si ze zážitků

Články k inspiraci

Chcete prožít nezapomenutelnou svatbu na zámku Konopiště?

Kdo by neznal pohádku ,,Jak se budí princezny“, film ,,Jáchyme hoď ho sdo stroje“, nebo Járu Cimrmana a povedený kousek ,,Ležící spící“. Ve všech těchto filmových skvostech figuroval i zámek Konopiště. Zámek leží ve Středočeské kraji nedaleko Benešova a je prosulý především loveckými trofejemi následníka trůnu Ferninande d´Este. Mimo trofeje se návštěvník může pokochat také […]

Žádný komentář

Výběr nejlepších SPA pobytů v Jihomoravském kraji

SPA Resort Lednice se může statusem „lázně“ pyšnit od roku 2009, jedná se tedy o nejmladší lázně v naší zemi. Jejich specialitou je léčivá jodová mořská voda, svým složením jedna z nejkvalitnějších svého druhu v Evropě, pro kterou wellness pobyty v tomto resortu vyhledává mnoho klientů. Jodová mořská voda je velmi bohatá na minerální látky […]

Žádný komentář
Booking.com