SPA pobyty v Čechách aneb do kterých lázní se vydat

Zapojte se do bonusového programu o dárkové poukazy

Za odbouráním stresu nemusíte jezdit nikterak daleko.

Kvalitní wellness a SPA hotely jsou k dispozici prakticky ve všech větších městech po celé České republice. Proto není problém se do kteréhokoliv z nich vydat a snížit hladinu stresu, která se u některých z vás jistě šplhá do neúnosných výšin.

Vyrazte proto na SPA pobyty do Čech

Lázně Bechyně

Jižní Čechy jsou skvělým místem pro relaxaci, což potvrzují i různé lázeňské domy. kde si užijete nezapomenutelné relaxace. Nacházíte se totiž v kraji rybníků, ve kterém panuje především pozitivní atmosféra, jež ještě umocňují dostupné koupele. Můžete si tak užít třeba suché uhličité koupele nebo koupele s přidaným suchým ovinem.

Ubytovat se můžete v ve 3* hotelu Panská přímo na náměstí lázeňského města Bechyně.

Hotel Panská přímo na náměstí lázeňského města Bechyně

Lázně Aurora Třeboň

I v nádherné Třeboni si užijete dostatek odpočinku, konkrétně v Lázních Aurora. Zde oceníte především slatinnou nebo perličkovou koupel s bylinkami, při které budete navíc inhalovat léčivé aroma rozpuštěných bylin.

Navštívit můžete samozřejmě i obyčejné masáže, při kterých vám zkušený masér uvolní celé tělo, takže okamžitě zapomenete na každodenní starosti.

Chateau Zbiroh

V zámeckém komplexu Chateau Zbiroh na vás dýchne atmosféra dvanáctého století, díky čemuž na svou odpočinkovou dovolenou jen tak nezapomenete.

Wellness centrum naleznete ve velkém historickém sálu, kde vás nebude nikdo nezvaný rušit. V poklidu si tak vychutnáte například návštěvu bazénu s protiproudem, vířivku nebo klasickou finskou saunu.

Zámecký hotel Liblice

V tomto hotelu opět zažijete neopakovatelný zážitek, na který budete dlouho vzpomínat. Nejen, že budete bydlet v zámeckých komnatách na zámku Liblice, ale ještě si budete užívat prvotřídní relaxace. Navštívit můžete například solnou jeskyni nebo kombinaci vířivé lázně a hned několika hydromasážních procedur. Užít si pochopitelně můžete i klasické masáže.

Neváhejte, vezmte si dovolenou a vyrazte si užívat spa pobyty a láznský život.

Po celých Čechách se nachází mnoho skvělých míst, kde své SPA pobyty trávit.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Vyhlídkové lety

Vyberte si ze zážitků

Články k inspiraci

Chystáte se na dovolenou? Při cestování je důležité kvalitní cestovní pojištění

Aby vaše dovolená proběhla v klidu, v pohodě a hlavně bezpečně, je potřeba využít cestovního pojištění. To dnes už ví každý, kdo se chystá někam vycestovat. Je přitom jedno, zda plánujete nějakou exotiku, nebo to bude dovolená v Chorvatsku. Všude je nutno se pojistit pro případ nenadálých situací. A ty jsou nenadálé právě proto, že nikdy nevíte, […]

Žádný komentář

Brandy vs Whisky, vyznáte se v rozdílech těchto nápojů?

Pojďme se podívat na kvalitní alkohol zblízka a vysvětlit si rozdíly. Díky tomu si budete moci lépe vybrat takový mok, který vám bude zaručeně chutnat, nebo kterým potěšíte i své blízké. Kvalitně připravený destilát, který je navíc hezky zabalený se totiž výborně hodí jako dárek ke slavnostním příležitostem jako jsou narozeniny, svatby, jmeniny nebo různá […]

Žádný komentář
Booking.com