fbpx

SPA pobyty v Čechách aneb do kterých lázní se vydat

Zapojte se do bonusového programu o dárkové poukazy

Za odbouráním stresu nemusíte jezdit nikterak daleko.

Kvalitní wellness a SPA hotely jsou k dispozici prakticky ve všech větších městech po celé České republice. Proto není problém se do kteréhokoliv z nich vydat a snížit hladinu stresu, která se u některých z vás jistě šplhá do neúnosných výšin.

Vyrazte proto na SPA pobyty do Čech

Lázně Bechyně

Jižní Čechy jsou skvělým místem pro relaxaci, což potvrzují i různé lázeňské domy. kde si užijete nezapomenutelné relaxace. Nacházíte se totiž v kraji rybníků, ve kterém panuje především pozitivní atmosféra, jež ještě umocňují dostupné koupele. Můžete si tak užít třeba suché uhličité koupele nebo koupele s přidaným suchým ovinem.

Ubytovat se můžete v ve 3* hotelu Panská přímo na náměstí lázeňského města Bechyně.

Hotel Panská přímo na náměstí lázeňského města Bechyně

Lázně Aurora Třeboň

I v nádherné Třeboni si užijete dostatek odpočinku, konkrétně v Lázních Aurora. Zde oceníte především slatinnou nebo perličkovou koupel s bylinkami, při které budete navíc inhalovat léčivé aroma rozpuštěných bylin.

Navštívit můžete samozřejmě i obyčejné masáže, při kterých vám zkušený masér uvolní celé tělo, takže okamžitě zapomenete na každodenní starosti.

Chateau Zbiroh

V zámeckém komplexu Chateau Zbiroh na vás dýchne atmosféra dvanáctého století, díky čemuž na svou odpočinkovou dovolenou jen tak nezapomenete.

Wellness centrum naleznete ve velkém historickém sálu, kde vás nebude nikdo nezvaný rušit. V poklidu si tak vychutnáte například návštěvu bazénu s protiproudem, vířivku nebo klasickou finskou saunu.

Zámecký hotel Liblice

V tomto hotelu opět zažijete neopakovatelný zážitek, na který budete dlouho vzpomínat. Nejen, že budete bydlet v zámeckých komnatách na zámku Liblice, ale ještě si budete užívat prvotřídní relaxace. Navštívit můžete například solnou jeskyni nebo kombinaci vířivé lázně a hned několika hydromasážních procedur. Užít si pochopitelně můžete i klasické masáže.

Neváhejte, vezmte si dovolenou a vyrazte si užívat spa pobyty a láznský život.

Po celých Čechách se nachází mnoho skvělých míst, kde své SPA pobyty trávit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Romantika přímo na zámku

Články k inspiraci

Čas na dovolenou

Jak najít čas na dovolenou na zámku? Začněte vhodným zaměstnáním

Dovolená na zámku nebo cestování za kulturou vám zní jako velmi pěkná písnička, ale kde na to vzít čas? A také peníze? Pokud vás tyto otázky trápí každý rok, může být na vině nevhodné a málo placené zaměstnání, ve kterém již roky setrváváte. Nastal čas na změnu? Povíme vám, jak na to. Stále stejné zaměstnání […]

0 comments
Hrad Karlštejn

Podzimní výlet v záplavě barev? Karlštejn láká na čistou přírodu i historii!

Kde můžete během podzimu volně dýchat? Utéct z Prahy sevřené karanténními opatření můžete do překrásné podzimní přírody oblasti Českého krasu. Jen na dohled od Prahy se totiž nachází malebná oblast s nedotčenou přírodou, kterou se line řeka Berounka a dominuje slovutný hrad Karlštejn. Z místních vyhlídek můžete obdivovat kouzla podzimního čarování nebo si projít místní naučné stezky. K návštěvě […]

0 comments
Booking.com