Svatba na zámku - svatební den jako z pohádky

Zapojte se do bonusového programu o dárkové poukazy

Přesně takový můžete zažít i Vy, co plánujete v nejbližší době svatbu. Užijte si ten svůj velký den na zámku.

Každá nevěsta se chce cítit jako princezna.

Krásné, romantické šaty, střevíčky, účes, nalíčení a zkrátka vše, co k dokonalosti ženy dopomáhá. Jen to bude chtít malinkou třešinku na dortu a tou je vlastní zámek.

V dnešní době se naštěstí již mnohé změnilo a nemusí se snoubenci oddávat pouze na úřadě nebo kostele. Mezi nejčastější svatební místa se poslední dobou řadí zámky a místa s nimi spojená.

Jestli si myslíte, že pronájem takového krásného místa Vás bude stát všechny úspory, tak se rozhodně obávat nemusíte.

Ceny jsou dostupné, záleží na tom, jak si celou svatbu představujete.

Můžete ji organizovat sami.
Počítejte s tím, že Vás to bude stát čas. Zjistit potřebné informace, šaty, květiny, výzdobu, fotografa, hostinu, zábavu, dopravu, ubytování atd.

Nebo se svěřit se do rukou odborníků.
Ušetříte nejen svůj čas, starosti, ale i peníze. Pokud nemáte žádné zkušenosti a nechcete, aby den skončil fiaskem, svěřte se do rukou svatebních koordinátorů. Ti se o vše postarají za Vás a Vy si můžete skutečně ten svůj den vychutnat přímo královsky.

Přinášíme Vám možnost vybrat si svatbu na zámku.

Na portálu Svatba na zámku můžete nalézt potřebné informace k svatebním obřadům na zámcích a hradech v České republice. Zámecké svatby mají pro svatebčany připravené i různé překvapení v podobě balíčků a různých nabídek. Při svém plánování nesmíte zapomenout ani na počasí, které se bohužel naplánovat nedá.

Většina zámků nabízí kombinaci obřadu v interiéru a exteriéru.
Každý zámek vyniká svojí specifickou nabídkou různých salónků, restaurací, ubytování a dalších možností.
Možnost zajištění svatebního fotografa.
Catering a doprovodný program

Pro více informací navštivte portál o svatbě na zámku.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vyhlídkové lety

Vyberte si ze zážitků

Články k inspiraci

Chcete prožít nezapomenutelnou svatbu na zámku Konopiště?

Kdo by neznal pohádku ,,Jak se budí princezny“, film ,,Jáchyme hoď ho sdo stroje“, nebo Járu Cimrmana a povedený kousek ,,Ležící spící“. Ve všech těchto filmových skvostech figuroval i zámek Konopiště. Zámek leží ve Středočeské kraji nedaleko Benešova a je prosulý především loveckými trofejemi následníka trůnu Ferninande d´Este. Mimo trofeje se návštěvník může pokochat také […]

Žádný komentář

Výběr nejlepších SPA pobytů v Jihomoravském kraji

SPA Resort Lednice se může statusem „lázně“ pyšnit od roku 2009, jedná se tedy o nejmladší lázně v naší zemi. Jejich specialitou je léčivá jodová mořská voda, svým složením jedna z nejkvalitnějších svého druhu v Evropě, pro kterou wellness pobyty v tomto resortu vyhledává mnoho klientů. Jodová mořská voda je velmi bohatá na minerální látky […]

Žádný komentář
Booking.com