16. června slaví tatínkové svátek na zámku Loučeň

Zapojte se do bonusového programu o dárkové poukazy

Zámek Loučeň pořádá pro tatínky překvapení

V neděli 16.června 2019 je slavný Den otců.

Zámek Loučeň chystá pro tatínky již po deváté akci, kterou si mohou dostatečně vychutnat se svými ratolestmi. Vstup mají zdarma, ale to není všechno, co je na zámku může potkat.

Den otců je tradice, která je hodně zažitá v Americe, ale slaví se i na jiných kontinentech. U nás se dostává pomalu do podvědomí.

Princ Erich přikázal připravit v anglickém parku několik stanovišť pro otce i jejich děti. Osobně bude parkem procházet a na vše dohlížet. A tatínkové, kteří splní všechny úkoly, od něj dostanou za odměnu žejdlík piva zdarma.

Tak si to mohou dostatečně užít děti i jejich tátové. No a maminky nezůstanou stranou, někdo to přece musí dokumentovat.

Tak tatínkové, nezapomeňte 16.června 2019 na zámku Loučeň.

Foto použito z oficiální stránky zámku Loučeň.

 

Jeden komentář u “16. června slaví tatínkové svátek na zámku Loučeň”

  1. rojak napsal:

    Tento svatek se mi do podvedomi zatim nedostal.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Vyhlídkové lety

Vyberte si ze zážitků

Články k inspiraci

Chystáte se na dovolenou? Při cestování je důležité kvalitní cestovní pojištění

Aby vaše dovolená proběhla v klidu, v pohodě a hlavně bezpečně, je potřeba využít cestovního pojištění. To dnes už ví každý, kdo se chystá někam vycestovat. Je přitom jedno, zda plánujete nějakou exotiku, nebo to bude dovolená v Chorvatsku. Všude je nutno se pojistit pro případ nenadálých situací. A ty jsou nenadálé právě proto, že nikdy nevíte, […]

Žádný komentář

Brandy vs Whisky, vyznáte se v rozdílech těchto nápojů?

Pojďme se podívat na kvalitní alkohol zblízka a vysvětlit si rozdíly. Díky tomu si budete moci lépe vybrat takový mok, který vám bude zaručeně chutnat, nebo kterým potěšíte i své blízké. Kvalitně připravený destilát, který je navíc hezky zabalený se totiž výborně hodí jako dárek ke slavnostním příležitostem jako jsou narozeniny, svatby, jmeniny nebo různá […]

Žádný komentář
Booking.com