fbpx

16. června slaví tatínkové svátek na zámku Loučeň

Zapojte se do bonusového programu o dárkové poukazy

Zámek Loučeň pořádá pro tatínky překvapení

V neděli 16.června 2019 je slavný Den otců.

Zámek Loučeň chystá pro tatínky již po deváté akci, kterou si mohou dostatečně vychutnat se svými ratolestmi. Vstup mají zdarma, ale to není všechno, co je na zámku může potkat.

Den otců je tradice, která je hodně zažitá v Americe, ale slaví se i na jiných kontinentech. U nás se dostává pomalu do podvědomí.

Princ Erich přikázal připravit v anglickém parku několik stanovišť pro otce i jejich děti. Osobně bude parkem procházet a na vše dohlížet. A tatínkové, kteří splní všechny úkoly, od něj dostanou za odměnu žejdlík piva zdarma.

Tak si to mohou dostatečně užít děti i jejich tátové. No a maminky nezůstanou stranou, někdo to přece musí dokumentovat.

Tak tatínkové, nezapomeňte 16.června 2019 na zámku Loučeň.

Foto použito z oficiální stránky zámku Loučeň.

 

One thought on “16. června slaví tatínkové svátek na zámku Loučeň”

  1. rojak says:

    Tento svatek se mi do podvedomi zatim nedostal.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Romantika přímo na zámku

Články k inspiraci

Čas na dovolenou

Jak najít čas na dovolenou na zámku? Začněte vhodným zaměstnáním

Dovolená na zámku nebo cestování za kulturou vám zní jako velmi pěkná písnička, ale kde na to vzít čas? A také peníze? Pokud vás tyto otázky trápí každý rok, může být na vině nevhodné a málo placené zaměstnání, ve kterém již roky setrváváte. Nastal čas na změnu? Povíme vám, jak na to. Stále stejné zaměstnání […]

0 comments
Hrad Karlštejn

Podzimní výlet v záplavě barev? Karlštejn láká na čistou přírodu i historii!

Kde můžete během podzimu volně dýchat? Utéct z Prahy sevřené karanténními opatření můžete do překrásné podzimní přírody oblasti Českého krasu. Jen na dohled od Prahy se totiž nachází malebná oblast s nedotčenou přírodou, kterou se line řeka Berounka a dominuje slovutný hrad Karlštejn. Z místních vyhlídek můžete obdivovat kouzla podzimního čarování nebo si projít místní naučné stezky. K návštěvě […]

0 comments
Booking.com