16. června slaví tatínkové svátek na zámku Loučeň

Zapojte se do bonusového programu o dárkové poukazy

Zámek Loučeň pořádá pro tatínky překvapení

V neděli 16.června 2019 je slavný Den otců.

Zámek Loučeň chystá pro tatínky již po deváté akci, kterou si mohou dostatečně vychutnat se svými ratolestmi. Vstup mají zdarma, ale to není všechno, co je na zámku může potkat.

Den otců je tradice, která je hodně zažitá v Americe, ale slaví se i na jiných kontinentech. U nás se dostává pomalu do podvědomí.

Princ Erich přikázal připravit v anglickém parku několik stanovišť pro otce i jejich děti. Osobně bude parkem procházet a na vše dohlížet. A tatínkové, kteří splní všechny úkoly, od něj dostanou za odměnu žejdlík piva zdarma.

Tak si to mohou dostatečně užít děti i jejich tátové. No a maminky nezůstanou stranou, někdo to přece musí dokumentovat.

Tak tatínkové, nezapomeňte 16.června 2019 na zámku Loučeň.

Foto použito z oficiální stránky zámku Loučeň.

 

One thought on “16. června slaví tatínkové svátek na zámku Loučeň”

  1. rojak napsal:

    Tento svatek se mi do podvedomi zatim nedostal.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vyhlídkové lety

Vyberte si ze zážitků

Články k inspiraci

Chcete prožít nezapomenutelnou svatbu na zámku Konopiště?

Kdo by neznal pohádku ,,Jak se budí princezny“, film ,,Jáchyme hoď ho sdo stroje“, nebo Járu Cimrmana a povedený kousek ,,Ležící spící“. Ve všech těchto filmových skvostech figuroval i zámek Konopiště. Zámek leží ve Středočeské kraji nedaleko Benešova a je prosulý především loveckými trofejemi následníka trůnu Ferninande d´Este. Mimo trofeje se návštěvník může pokochat také […]

Žádný komentář

Výběr nejlepších SPA pobytů v Jihomoravském kraji

SPA Resort Lednice se může statusem „lázně“ pyšnit od roku 2009, jedná se tedy o nejmladší lázně v naší zemi. Jejich specialitou je léčivá jodová mořská voda, svým složením jedna z nejkvalitnějších svého druhu v Evropě, pro kterou wellness pobyty v tomto resortu vyhledává mnoho klientů. Jodová mořská voda je velmi bohatá na minerální látky […]

Žádný komentář
Booking.com