fbpx

16. června slaví tatínkové svátek na zámku Loučeň

Zapojte se do bonusového programu o dárkové poukazy

Zámek Loučeň pořádá pro tatínky překvapení

V neděli 16.června 2019 je slavný Den otců.

Zámek Loučeň chystá pro tatínky již po deváté akci, kterou si mohou dostatečně vychutnat se svými ratolestmi. Vstup mají zdarma, ale to není všechno, co je na zámku může potkat.

Den otců je tradice, která je hodně zažitá v Americe, ale slaví se i na jiných kontinentech. U nás se dostává pomalu do podvědomí.

Princ Erich přikázal připravit v anglickém parku několik stanovišť pro otce i jejich děti. Osobně bude parkem procházet a na vše dohlížet. A tatínkové, kteří splní všechny úkoly, od něj dostanou za odměnu žejdlík piva zdarma.

Tak si to mohou dostatečně užít děti i jejich tátové. No a maminky nezůstanou stranou, někdo to přece musí dokumentovat.

Tak tatínkové, nezapomeňte 16.června 2019 na zámku Loučeň.

Foto použito z oficiální stránky zámku Loučeň.

 

One thought on “16. června slaví tatínkové svátek na zámku Loučeň”

  1. rojak says:

    Tento svatek se mi do podvedomi zatim nedostal.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Romantika přímo na zámku

Články k inspiraci

Se psem na zámek – připravte si vodítka, vyrážíme mezi lidi

Pokud se rozhodnete trávit se svým čtyřnohým parťákem volný čas také mimo váš domov, můžete vyrazit společně na výlet. A proč ne třeba rovnou na hrad nebo zámek. V Čechách se stále zvyšuje počet míst, kde jsou vaši pejsci vítáni. Existuje tak i řada hradů a zámků, na které se můžete směle vydat i se […]

0 comments

? Dovolená na zámku: 7 zámeckých hotelů se skvělými výlety po okolí

Poslední možnost si rezervovat ubytování na zámku. Pojďte si letošní ? prázdniny užít v prostředí českých hradů a zámků, které nabízí neodolatelné prostředí s historickým nádechem a jedinečnou okolní přírodou. Vezměte rodinu nebo svoji drahou polovičku a užijte si ubytování jako šlechtici. Mrkněte na těchto 7 tipů, které mají stále volné pokoje ve svých zámeckých […]

0 comments
Booking.com