fbpx

Veškeré hotely a ubytovací zařízení (64)

Zapojte se do bonusového programu o dárkové poukazy

Doporučujeme k ubytování

1StředočeskýZámek
1 osoby od 1 000 Kč
Ubytování na zámku Loučeň

Zámek Loučeň je plný překvapení a akcí. Raritou, kterou jinde nenajdete je labyrintárium, umístěné v zámeckém parku.

1JihomoravskýSnídaně v ceněZámek
2 osoby od 1 900 Kč
Ubytování přímo v areálu zámku Lednice

Zámecký hotel Lednice najdete přímo v areálu světoznámého zámku Lednice. Romantické ubytování v apartmánech a pokojích pro rodiny.

1SenSnídaně v ceněStředočeskýZámek
2 osoby od 2 160 Kč
Ubytování v Zámeckém hotelovém resortu SEN

Zámecký hotelový resort SEN je ideální místo pro zážitek ubytování na zámku. Celý interiér a exteriér je postaven v duchu zámeckého ubytování.

PrahaSnídaně v ceněZámek
1 osoba od 1 800 Kč / noc
Luxusní zámecký hotel Chateau St. Havel

Chateau St. Havel je kompletně rekonstruovaný novogotický zámek na Praze 4 v Krči ležící na vlastních rozsáhlých pozemcích. U hotelu se nachází stylový anglický park s několika idylickými rybníky.


Další zámky a hrady s ubytováním

BechyněJihočeskýSnídaně v ceněZámek
1 osoba od 841 Kč
Pobyt na zámku Bechyně

Zámek Bechyně/ Panství Bechyně najdete v Jihočeském kraji, který můžete z několika resortů prozkoumat při vaší letní dovolené. Ubytování si můžete vybrat z několika zajímavých objektů i podle vaší aktivit.

PardubickýZámek
1 osoba od 3 000 Kč
Pobyt na zámku Litomyšl

V budově zámeckého pivovaru najdete luxusní ubytování v soukromí ve třech apartmánech, které jsou plně vybaveny pro vaši pohodu. Soukromí a krásný výhled na areál zámku Litomyšl.

DukovanyVysočinaZámek
1 osoba od 1 320 Kč
Ubytování na zámku Dukovany

Nově rekonstruované a stylové vybavené ubytování na zámku s historií.

JihočeskýSnídaně v ceněZámekZdíkov
2 osoby od 1 450 Kč
Ubytování na zámku Zdíkov v zámeckém hotelu

Zámecký hotel Zdíkov je historickou budovou s moderně vybavenými pokoji, apartmány a dobově zařízené suite. O stravování se postará zámecké restaurace se svými specialitami.

OlomouckýSnídaně v ceněZámek
2 osoby od 1 631 Kč
Pobyt na zámku Velká Bystřice

Zrekonstruovaný Hotel Zámek ve Velké Bystřici stojí v krásném prostředí zámeckého amfiteátru a parku. Ideální místo pro odpočinek nebo rekreaci v klidné přírodě.

KrálovéhradeckýZámek
1 osoba od 600 Kč
Pobyt na Zámku Rudník

Penzion Vám nabízí krásné a klidné prostředí, ideální nejen pro rekreaci jednotlivců a rodin s dětmi, ale také škol v přírodě.

JihomoravskýSnídaně v ceněZámek
1 osoba od 880 Kč
Ubytování na zámku Boskovice na Jižní Moravě

Zámek Boskovice najdete zhruba 45 km od Brna směrem na Svitavy. Zámek má dlouhodobou historii a v současné době nabízí ubytování, možnost pořádání svatby, firemní teambulding a základnu pro pobyt na Jižní Moravě.

LibereckýSvijanyZámek
2 osoby od 1 790 Kč
Ubytování na zámku Svijany

Zámek Svijany se nachází v krásné přírodní krajině Českého ráje. Přijeďte si zahrát dobrodružnou hru Arcana, která vás provede zámkem a jeho neuvěřitelnou historií.

PlzeňskýZámek
1 osoba od 900 Kč
Ubytování na zámku Hrádek

Hotel na zámku Hrádek nabízí ubytování v klidném prostředí Pošumaví. Pro návštěvníky i hosty vede parkem zajímavá Naučná stezka F.Pravdy, kde jsou rozmístěny informační tabule o historii zámku.

1PenzionÚstecký
2 osoby od 900 Kč
Ubytování v penzionu Klášter u Třebenic

Penzion Klášter u Třebenic vám poskytne ubytování v historickém objektu původního kláštera. Celý penzion je moderně opraven a poskytuje maximum pohodlí pro ubytované hosty.

ÚsteckýZámek
1 osoba od 710 Kč
Ubytování na zámku Červený Hrádek

Zámek stojí poblíž napojení na Krušnohorskou magistrálu a jsou zde výborné podmínky pro cykloturistiku a běžecké lyžování. Nabízíme komfortní ubytování v zámeckých prostorách.

NapajedlaZámekZlínský
1 osoba od 1 400 Kč
Ubytování na zámku Napajedla u Zlína

Zámek Napajedla je ideálním místem pro netradiční dovolenou, odpočinkový nebo relaxační víkend. Můžete si užívat nic nedělání, a nebo také aktivně trávit čas po místních historických památkách.

1JihomoravskýPenzion
2 osoby od 1 300 Kč
Ubytování u zámku Lednice na Jižní Moravě

Hledáte ubytování u zámku Lednice? Našli jste. Pohodlné a skvěle vybavené apartmány pro rodiny s dětmi i zamilované páry. Užijte si dovolenou v těsné blízkosti zámku Lednici na Jižní Moravě.

JihomoravskýZámek
1 osoba od 1 025 Kč
Ubytování na zámku Křtiny

Přijeďte se kochat výhledem na Chrám Panny Marie Křtinské nebo na okolní lesy. Zámek Křtiny je ideální místo pro klidnou relaxační dovolenou.

JihočeskýSkaliceZámek
2 osoby od 1 000 Kč
Ubytování na zámku Skalice v Jižních Čechách

Zámek Skalice vám nabídne množství aktivního odpočinku pro všechny věkové kategorie a zájmy. Jízdárna s možností projížděk, rybaření na vlastním rybníčku, teambuildingové aktivity a spoustu dalšího