fbpx

Pobyt na hradu Hauenštejn


info

rezervace

mapa

Zapojte se do bonusového programu o dárkové poukazy

Hrad Horní - hrad Hauenštejn.

Hrad Hauenštejn patří mezi zajímavé a nejtajuplnější místa na středním toku Ohře. Tajuplné ubytování v hradní ubytovně s nevšedním a originálním zážitkem.


1 osoba od 130 Kč/noc/ubytovna


2 osoby od 320 Kč/noc/penzion


stravování - NE


dárkový poukaz - NE


celkem 69 lůžek v ubytovně a 3 pokoje v penzionu

Popis ubytovacího zařízení

Hrad Hauenštejn na vědomost dává, že pro dobrodruhy své podkroví pronajímá.

Je to tak, můžete se ubytovat u nás a přespat ve svých spacácích. Inu a komu by se lůžkovin zachtělo, není za menší úplatu žádný problém. Můžete prožít neopakovatelnou noc.

Pokud ovšem dáte přednost poklidnějšímu ubytování, musíte kousek od hradu do hradního penzionu.  Zde budete mít dokonalé soukromí, společenskou místnost s krbem a zařízenou kuchyňku.

K penzionu patří i oplocená zahrada, kde je možné si udělat piknik. Hradní zahrada je plná tajuplných stezek.

Další služby a aktivity

Vystoupejte na bergfritovou věž s výhledem do Krušných a Doupovských hor, navštivte hradní hodovnu v gotickém sklepení, zámeckou kapli, galerii a výstavu dřevěných plastik, Rytířský sál s původním vyřezávaným stropem, sál s trofejemi zvěře místních lesů.

Historický areál hradu Horní hrad poskytuje rozličné možnosti pro uskutečnění zábavných, kulturních, společenských akcí. Po domluvě si můžete zamluvit jakoukoliv část hradu podle Vašeho přání a potřeby. Připravíme i Váš svatební den od rána až do dalšího rána.


Horní hrad 1, obec Krásný Les, 363 01, OSTROV