Pobyt na zámku Jaslovské Bohunice


info

rezervace

mapa

Zapojte se do bonusového programu o dárkové poukazy

Slovenský zámek Jaslovské Bohunice s wellness pobytem.

Je situovaný na okraji obce v příjemném prostředí anglického parku z 18. století. Strávíte zde příjemné relaxační a romantické chvilky.


1 osoba od 45,00 €/noc


2 osoby od 65,00 € /noc


stravování - ANO


dárkový poukaz - NE


celkem 13 pokojů

Popis ubytovacího zařízení

Ubytování v zámeckých pokojích je s komfortním vybavením.

Všechny pokoje mají kvalitní postele, TV, rádio, telefon, koupelnu se sprchovým koutem a toaletními potřebami zdarma. V některých pokojích nebo apartmánech jsou možné přistýlky a dětské postýlky za stanovený poplatek. Pro kuřáky je vyhrazený oddělený prostor, jinak je zde výhradně nekuřácké prostředí.

Naše restaurace nabízí bohaté menu a vybraná vína. Vychutnat si tento gastronomický zážitek můžete na zámecké terase, odkud je velmi pěkný výhled na rozlehlý zámecký park.

Další služby a aktivity

Atmosféra na Vás dýchá historickým kouzlem. Přes den doporučujeme vyjížďku na kolech po krásách místní přírody a večer na vás čeká biliard.

Pro dokonalý relax si můžete objednat návštěvu Wellness centra s bazénem, vodou teplou až 33°C  a protiproudem, případně některou z našich masáží nebo využít saunu.

Zámek Jaslovské Bohunice poskytuje zázemí nejen pro rodinné výlety, zamilované, ale i pro firemní akce, svatební obřady a podobná setkání.


Kaštieľ*** Jaslovské Bohunice, Hlavná Bohunice 2/68, 919 30, Jaslovské Bohunice


+421 33 55 92 880