fbpx

Ubytování na zámku Červený Hrádek


info

rezervace

mapa

Zapojte se do bonusového programu o dárkové poukazy

Na zámku Červený Hrádek zažijete pohádkový pobyt.

Zámek stojí poblíž napojení na Krušnohorskou magistrálu a jsou zde výborné podmínky pro cykloturistiku a běžecké lyžování. Nabízíme komfortní ubytování v zámeckých prostorách.


1 osoba od 710 Kč/noc


2 osoby od 1 350 Kč/noc


stravování - ANO


dárkový poukaz - ANO


celkem 21 pokojů

Popis ubytovacího zařízení

V zámeckých pokojích naleznete pohodlí dnešní doby.

Nabízíme pobyt v luxusních apartmánech nebo stylově zařízených pokojích. Jsou vybaveny TV, satelitem, Wi-Fi připojením, lednicí a trezorem. Koupelna je samostatná, nebo společná pro 2-3 pokoje dle druhu ubytování. Je možné se domluvit na přistýlce.

Kromě vysokého komfortu můžete vyplnit svůj volný čas wellness službami, posezením na terase, ochutnávkou specialit v naší zámecké restauraci.  Pěkný večer strávený při svíčkách s dobrou skleničkou vína můžete strávit v místní vinárně.

Venkovní prostory lákají k romantickým procházkám nebo pikniku v zámecké zahradě.

Další služby a aktivity

Prohlídkové okruhy Vás provedou historií zámku, různými sály, včetně zrcadlového a zámecká jízdárna Vám otevře dveře do technického muzea. Přístup a trasa prohlídkového okruhu je bezbarierová.

Množství salónků a sálů lze po dohodě pronajmout na rodinné nebo firemní akce. Zámecký rybník a park je ideálním místem pro venkovní svatební obřady. Uvnitř je možné využít prostory kaple.

Rádi Vám zajistíme občerstvení na jakoukoliv akci. Zároveň si můžete vybrat nabídku našich pobytových balíčků.


Kulturní, vzdělávací a informační zařízení Jirkov, Červený Hrádek 1, 431 11 Jirkov