fbpx

Ubytování na zámku Hrádek


info

rezervace

mapa

Zapojte se do bonusového programu o dárkové poukazy

Přijeďte si užít wellness na zámek Hrádek u Sušice.

Hotel na zámku Hrádek nabízí ubytování v klidném prostředí Pošumaví. Pro návštěvníky i hosty vede parkem zajímavá Naučná stezka F.Pravdy, kde jsou rozmístěny informační tabule o historii zámku.


1 osoba od 900 Kč/noc


2 osoby od 1 250 Kč/noc


stravování - ANO


dárkový poukaz - ANO


celkem 24 pokojů

Popis ubytovacího zařízení

Zámecké pokoje jsou zanechány v historickém původu.

Jsou rozdělené do čtyř kategorií – Classic, Exclussive, De Luxe a Royal. Jeden z pokojů je určen pouze pro invalidy. Pokoje mají vlastní sociální zařízení se sprchou nebo s vanou. Je zde zdarma wifi připojení. Přistýlky jsou po domluvě možné pouze na určitých pokojích za poplatek a dětskou postýlku zapůjčíme zdarma.

V ceně ubytování je snídaně, parkování, vstup do zámeckého bazénu a sauny dle provozní doby. Dále můžete využít wellness služby, zapůjčit si kola na výlety nebo si zahrát adventure golf. Pro děti máme připravené hry a vybavené dětské hřiště.

Zámecká restaurace nabízí posezení v renesančních sálech Soudním a Erbovním. V letní sezóně je otevřena  venkovní terasa s dětským koutkem.

Další služby a aktivity

Oblíbeným místem pro relaxaci je barokní park s otevřeným průhledem do nádherné lesnaté krajiny. Na své si přijdou sportovci, milovníci kultury i rodiny s dětmi.

Celkové prostředí působí velmi romanticky a  je určeno nejen pro zamilované, ale také pro rodinné dovolené a různé firemní akce a semináře.

Kaple sv. Valburgy je v současné době zpřístupněna nejen pro svatební obřady, ale i pro širokou veřejnost.


Zámek Hrádek, Hrádek 1, 342 01, Sušice