fbpx

Ubytování na zámku Křtiny


info

rezervace

mapa

Zapojte se do bonusového programu o dárkové poukazy

Přijeďte si užít královský pobyt na zámek Křtiny.

Přijeďte se kochat výhledem na Chrám Panny Marie Křtinské nebo na okolní lesy. Zámek Křtiny je ideální místo pro klidnou relaxační dovolenou.


1 osoba od 1 025 Kč/noc


2 osoby od 1 390 Kč/noc


stravování - ANO


dárkový poukaz - NE


celkem 23 pokojů

Popis ubytovacího zařízení

Ze zámeckých oken se pokocháte nádhernou přírodou.

Všechny pokoje jsou vybavené TV s plochou obrazovkou, vlastní sprchou a WC a on line připojením na internet. Luxusní apartmán je s přístupem na velkou terasu a krásným výhledem do Josefovského údolí, vhodný pro rodinný pobyt s dětmi. Ubytování je bezbariérové, k dispozici je výtah, toaleta s madly a snížené umyvadlo pro handicapované. V ceně pobytu je zahrnuta snídaně.

Pro ubytované hosty jsou zdarma k zapůjčení různé stolní hry, sety na pétanque, kroket, trampolínu a další. Největší kuriozitou je Crazy Bubbles, kdy si užijete netradiční aktivitu ve výhradně originálních bublinách a dostupné jsou již pro děti od 3 let. Vyzkoušejte naší laserovou střelnici, zajděte si do fitcentra nebo na masáž, využijte chvíle na zámku k relaxaci.

Naše zámecká restaurace s dětským koutkem Vás pohostí specialitami ze zvěřiny, nabídne kvalitní pivo nebo sklenku vína.

Další služby a aktivity

Rodiny s dětmi se mohou zapojit do pohádkové stezky šneka Kraslíka.

Víceúčelový areál Zámek Křtiny Vám poskytne konferenční, ubytovací, stravovací a další služby pro příjemný odpočinek.

Jestliže plánujete svatební obřad, či celý svatební den nebo křtiny, rádi Vám pomůžeme s výběrem prostorů nebo celou organizaci převezmeme. Širokou nabídku našich služeb zde naleznou jednotlivci i firmy včetně kompletního servisu.


Zámek Křtiny, Křtiny 1, 679 05, Křtiny