fbpx

Ubytování na zámku Napajedla u Zlína


info

rezervace

mapa

Zapojte se do bonusového programu o dárkové poukazy

Zámek Napajedla je místem, kde to dýchá minulostí a žije současností.

Zámek Napajedla je ideálním místem pro netradiční dovolenou, odpočinkový nebo relaxační víkend. Můžete si užívat nic nedělání, a nebo také aktivně trávit čas po místních historických památkách.


1 osoba od 1 400 Kč/noc


2 osoby od 1 700 Kč/noc


stravování - ANO


dárkový poukaz - ANO


celkem 12 pokojů

Popis ubytovacího zařízení

Ubytujeme Vás v patře, kterému říkáme “patro života”.

Zde jsou přichystané pokoje s vlastní koupelnou a nádherným výhledem do zámecké zahrady. Nenajdete zde televizi ani bary, užívejte si historickou atmosféru. Po domluvě je možná přistýlka, dětskou postýlku zapůjčíme zdarma.

Budeme rádi, když navštívíte zámeckou kavárnu a naši kuchyni, kde se vaří v návaznosti na roční období a biorytmus těla.

Měli jste náročný den? Tak to je ten správný čas na relaxační hudbu spojenou s aroma masáží dle vlastního výběru.

Další služby a aktivity

Pokud budete mít zájem, můžeme Vám pomoci sestavit speciální plán strávení pobytu na zámku a v jeho okolí. Nebudou to jen procházky v zámeckém parku, ale lze využít tenisové kurty, cyklostezku, projet se na lodích, zacvičit si jógu a další aktivity.

Zámek Napajedla je místem, které nabízí rozličné možnosti využití, jak v interiérech zámku, tak rovněž v exteriérech. Rádi Vám pronajmeme místo na Vaši oslavu, rodinnou, společenskou nebo firemní akci.

Romantické prostředí je přímo stvořeno pro svatby. Pokud budete mít zájem, sestavíme Vám nejen program, ale i občerstvení přesně na klíč.


Zámek Napajedla, Zámecká 265, 763 61 Napajedla