fbpx

Ubytování na zámku Svijany


info

rezervace

mapa

Zapojte se do bonusového programu o dárkové poukazy

Zámek Svijany je ideálním zázemím pro Vaši dovolenou.

Zámek Svijany se nachází v krásné přírodní krajině Českého ráje. Přijeďte si zahrát dobrodružnou hru Arcana, která vás provede zámkem a jeho neuvěřitelnou historií.


1 osoba od 1 390 Kč/noc


2 osoby od 1 790 Kč/noc


stravování - ANO


dárkový poukaz - ANO


celkem 17 pokojů

Popis ubytovacího zařízení

Pokoje jsou umístěny ve 3. a 4. nadzemním podlaží, dostupné výtahem.

Všechny pokoje jsou bezbariérové s vlastním sociální zařízením. Každý pokoj je vybaven pohodlnými postelemi, LCD televizorem a Wi-Fi připojením. Apartmán je vhodný pro rodiny s dětmi a naleznete v něm dokonalé pohodlí, včetně obývacího pokoje. V ceně je započítaná snídaně.

Pro hosty hotelu je k dispozici parkování přímo na zámku a  pro cyklisty je připravena místnost na zabezpečení kol.

Příjemný večer můžete strávit v zámeckém pivovaru. Na čepu na Vás čeká veškerý sortiment pivních speciálů Pivovaru Svijany a kvalitní česká kuchyně se specialitami k pivu. Dámy ocení posezení u šálku výborné, čerstvě napražené kávy Sweet city nebo sklenky vína z vinařství Víno Hruška z Blatničky.

Další služby a aktivity

Zámecká zahrada udělá radost nejen Vám, ale i Vašim dětem. Najdou zde pískoviště sloužící zároveň jako archeologické naleziště. Pod vrstvou písku je možné odkrýt kostru prasete. Součástí zahrady je pec na chleba a pec na bronzové odlitky.

Prostory zámku nejsou určeny pouze pro ubytování, ale také pro pořádání firemních akcí a teambuildingů, zároveň své místo zde mají svatební obřady a rodinné oslavy.

Jsme připraveni Vám poradit s místem pronájmu, zajistit občerstvení a naplánovat volnočasovou aktivitu.

Pobyt za 55 bodů.


ZÁMEK SVIJANY, č. p. 30, 463 46, Svijany