fbpx

Ubytování v zámeckém hotelu Třešť na Vysočině


info

rezervace

mapa

Zapojte se do bonusového programu o dárkové poukazy

Zámecký hotel Třešť připravil vše pro Vaši relaxaci.

Samotné srdce Vysočiny ukrývá tento historický skvost. Zámecký hotel Třešť*** Superior se nachází v malebné lokalitě Třešťských vrchů asi 19 km od města Jihlava


1 osoba od 1 200 Kč/noc


2 osoby od 2 013 Kč


stravování - ANO


dárkový poukaz - ANO


celkem 59 pokojů včetně depandance

Popis ubytovacího zařízení

Zámecký hotel Třešť je vhodný jak pro zimní, tak i letní prázdninové a víkendové pobyty.

Pokoje i apartmány v zámeckém hotelu Třešť zajišťují příjemnou atmosféru ke správnému odpočinku. Jsou vybaveny vlastní koupelnou nebo sprchovým koutem, TV, chladničkou a dalšími potřebnými věcmi. K dispozici jsou po domluvě přistýlky. Pokud chcete naprosté soukromí, můžete využít moderně upravené pokoje v dependanci.

V jídelně se každé ráno podává bohatá snídaně formou bufetu. Bezbariérový přístup je samozřejmostí a naše recepce je k dispozici 24 hodin denně.

Parkoviště je hlídané kamerovým systémem.

Další služby a aktivity

Restaurace a bar s terasou na nádvoří, předloží nejen místní speciality, jídlo bez lepku, ale i kvalitní vína.

V zámeckých zahradách je k dispozici oplocený dětský koutek, venkovní minigolf, fotbalové  hřiště, prostor na petanque a volejbalový kurt.

Muži mohou využít místní posilovnu. Ženy uvítají wellness služby spojené s relaxační masáží, vířivku nebo infrasaunu.

Při procházce po městě se zajděte podívat na hlavní náměstí. V dlažbě uvidíte největší funkční sluneční hodiny v České republice.

Váš pobyt rádi zpříjemníme různými slevovými balíčky na míru, případně se můžete zúčastnit našeho věrnostního programu a nechat se od nás odměňovat formou slev.

Naše prostory jsou vhodné pro pořádání svateb, které rádi sestavíme na klíč. Plánujete teambuilding, konferenci nebo hledáte vhodné prostory pro pořádání školení? Nabízíme kongresové a konferenční prostory se zajištěním veškerých služeb.

Pobyt za 50 bodů.


Zámecký hotel Třešť,
Dr. Richtra 234,
589 01 Třešť