fbpx

Ubytování na zámku Zbiroh


info

rezervace

mapa

Zapojte se do bonusového programu o dárkové poukazy

Zámek Zbiroh je známý jako zámek tří císařů.

Zámek se nachází v krajině křivoklátských lesů a je protkaný dlouhou historií. Přenesete se o několik staletí zpět, do dob knížat a králů a můžete si užít pohádkový pobyt.


1 osoba od 2 580 Kč/noc


2 osoby od 5 160 Kč/noc


stravování - ANO


dárkový poukaz - ANO


celkem 50 pokojů

Popis ubytovacího zařízení

Na zámku Zbiroh se rozhodně nudit nebudete.

Pokoje a apartmány jsou tradičně zařízené s dřevěným nábytkem, TV, minibarem a koupelnou s vanou.

Pro dokonalý relaxační pobyt je připraveno wellness centrum.

Zámecký sklep Vám rád vydá to nejlepší z jeho vín pro romantický večer a krčma chutnou krmi třeba na kameni připraví. Ovšem takový piknik v anglickém parku také navodí pěknou atmosféru.

Parkoviště naleznete v areálu a na recepci si můžete vybrat další zajímavé nabídky relaxačních, sportovních a outdoorových aktivit.

Další služby a aktivity

Chcete vyzkoušet jaké to bylo za dávných dob v žaláři? U nás to můžete zažít na vlastní kůži. Noc přečkáte ve spacáku v žalářních prostorech a nebojte, chléb i vodu dostanete.

Zámek Zbiroh je otevřený celoročně a ukrývá skutečně historické skvosty. Je  skvělým místem pro výlety, firemní a společenské akce, pracovní meetingy, konference nebo pohádkové svatby.

Rádi Vám pomůžeme nejen s výběrem vhodného salónku nebo místa pro Vaši akci, ale zároveň pro Vás zajistíme občerstvení a potřebné věci na míru. Nabízíme výhodné zámecké balíčky.


Zámek Zbiroh, Zbiroh 1, 338 08