Víkendový pobyt na zámku Sobotín s lyžováním

Zapojte se do bonusového programu o dárkové poukazy

Zimní sezóna pomalu, ale jistě začíná. Co takhle strávit pár dní v luxusu a ještě si skvěle zalyžovat? Víkendový pobyt na zámku Sobotín nabízí obojí.

Užijte si lyžování a exkluzivní pobyt na zámku Sobotín

Resort se nachází v malebně čisté přírodě v Jeseníku a snoubí v sobě luxusní ubytování v nově rekonstruovaných pokojích s širokými možnostmi sportovního vyžití a relaxací.

Nabízí se tak unikátní příležitost jak si v jednom víkendu užít maximum od každého – sport, relax a příjemné prostředí.

Hotelové pokoje na zámku Sobotín jsou dotažené do původního vzhledu, na míru vyrobeným nábytkem, ale zámek zachovává pohodlí klasického luxusního hotelu.

Víkendový pobyt na zámku Sobotín s lyžováním

Pro děti i dospělé je otevřen SKI Areál zámku Sobotín

Zámecký resort Sobotín má unikátní lákadlo, kterým je sjezdovka přímo v zámeckém areálu. Zalyžujete si na 270 metrů dlouhé sjezdovce s převýšením 47 metrů.

Je ideální pro děti a začínající lyžaře, nebo na klidné rozježdění po létě. O víkendu navíc můžete využít bufet u vleku, už to nemůže být snad ani jednodušší.

Otevírací doba:

  • Pracovní dny: 15:00 – 20:00
  • Sobota: 10:00 – 20:00
  • Neděle: 16:00 – 20:00

Po lyžování si užijte wellness služby na zámku Sobotín

Po lyžování není nic lepšího než zapadnout do vyhřáte sauny a relaxovat. Pro milovníky sauny je k dispozici několik typů, ať už je to klasická finská, bylinková, solná, nebo parní.

Víkendový pobyt na zámku Sobotín je prostě ideální volba ať už máte radši klidný, nebo aktivní odpočinek.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vyhlídkové lety

Vyberte si ze zážitků

Články k inspiraci

Víkendový pobyt na zámku Sobotín s lyžováním

Zimní sezóna pomalu, ale jistě začíná. Co takhle strávit pár dní v luxusu a ještě si skvěle zalyžovat? Víkendový pobyt na zámku Sobotín nabízí obojí. Užijte si lyžování a exkluzivní pobyt na zámku Sobotín Resort se nachází v malebně čisté přírodě v Jeseníku a snoubí v sobě luxusní ubytování v nově rekonstruovaných pokojích s širokými […]

Žádný komentář
Zámek Telč

Zámek v Telči čeká rekonstrukce

Hojně navštěvovaný zámek Telč čeká rozsáhlá rekonstrukce. Bude se týkat části gotického hradua  jeho sklepů kaplí i interiérů. Úprav se dočká také zámecké muzeum, zahrada a rozvody technických sítí. Díky rekonstrukci bude možné navštívit zámecké muzeum celoročně a ne jen od dubna do října, jak je tomu nyní. Dokončení rekonstrukce je plánováno na červen 2022. […]

Žádný komentář
Booking.com