fbpx

Výběr nejlepších SPA pobytů v Jihomoravském kraji

Zapojte se do bonusového programu o dárkové poukazy

SPA Resort Lednice se může statusem „lázně“ pyšnit od roku 2009, jedná se tedy o nejmladší lázně v naší zemi. Jejich specialitou je léčivá jodová mořská voda, svým složením jedna z nejkvalitnějších svého druhu v Evropě, pro kterou wellness pobyty v tomto resortu vyhledává mnoho klientů.

Jodová mořská voda je velmi bohatá na minerální látky a využívá se při cévních onemocněních, při problémech s pohybovým aparátem a v neposlední řadě také při neurologických potížích. Na SPA pobytu si však můžete vybrat z velkého ,množství dalších procedur – nabízí také masáže, elektroléčbu, fyzioterapii, zábaly, či léčivé koupele.

SPA resort Lednice

Wellness pobyty v hotelu Maximus Resort vám slibují prvotřídní masáže, saunu, privátní SPA procedury a termální bazény (dva vnitřní a dva venkovní) pod jednou střechou.

Do privátní SPA zóny je dokonce možné si objednat lehké občerstvení, pití či víno. Pro větší komfort jsou v bazénech zabudované držáky na nápoje. Personál se snaží, aby pro vás byl wellness pobyt v Maximus Resortu, co nejvíce komfortním zážitkem.

Hotel Iris je tříhvězdový hotel sídlící ve vinařské obci Pavlov, jehož součástí je také wellness centrum. Díky tomu si v Pavlově můžete dopřát víkendový wellness pobyt, kde si určitě vyberete z mnoha jejich různorodých procedur. Ve SPA zóně to jsou bylinné parní lázně či relaxace ve vířivce. Kromě toho je možnost navštívit také masáže či saunu.

I v Blansku, nedaleko od Moravského krasu, si můžete dopřát regeneraci na wellness pobytu, kde si lze vybrat z velké škály relaxačních procedur. Hotel Panorama disponuje 60 pokoji, wellness a SPA centrem a společenským sálem. Ve venkovní části resortu je k dispozici venkovní bazén se slanou vodou a tobogánem, který ocení i dětští hosté. Součástí hotelu je také prosklená restaurace, díky které můžete sledovat krásy okolí za jakéhokoli počasí.

Najděte si další zajímavé typy pro SPA pobyty na Jižní Moravě.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Romantika přímo na zámku

Články k inspiraci

Čas na dovolenou

Jak najít čas na dovolenou na zámku? Začněte vhodným zaměstnáním

Dovolená na zámku nebo cestování za kulturou vám zní jako velmi pěkná písnička, ale kde na to vzít čas? A také peníze? Pokud vás tyto otázky trápí každý rok, může být na vině nevhodné a málo placené zaměstnání, ve kterém již roky setrváváte. Nastal čas na změnu? Povíme vám, jak na to. Stále stejné zaměstnání […]

0 comments
Hrad Karlštejn

Podzimní výlet v záplavě barev? Karlštejn láká na čistou přírodu i historii!

Kde můžete během podzimu volně dýchat? Utéct z Prahy sevřené karanténními opatření můžete do překrásné podzimní přírody oblasti Českého krasu. Jen na dohled od Prahy se totiž nachází malebná oblast s nedotčenou přírodou, kterou se line řeka Berounka a dominuje slovutný hrad Karlštejn. Z místních vyhlídek můžete obdivovat kouzla podzimního čarování nebo si projít místní naučné stezky. K návštěvě […]

0 comments
Booking.com