Výběr nejlepších SPA pobytů v Jihomoravském kraji

Zapojte se do bonusového programu o dárkové poukazy

SPA Resort Lednice se může statusem „lázně“ pyšnit od roku 2009, jedná se tedy o nejmladší lázně v naší zemi. Jejich specialitou je léčivá jodová mořská voda, svým složením jedna z nejkvalitnějších svého druhu v Evropě, pro kterou wellness pobyty v tomto resortu vyhledává mnoho klientů.

Jodová mořská voda je velmi bohatá na minerální látky a využívá se při cévních onemocněních, při problémech s pohybovým aparátem a v neposlední řadě také při neurologických potížích. Na SPA pobytu si však můžete vybrat z velkého ,množství dalších procedur – nabízí také masáže, elektroléčbu, fyzioterapii, zábaly, či léčivé koupele.

SPA resort Lednice

Wellness pobyty v hotelu Maximus Resort vám slibují prvotřídní masáže, saunu, privátní SPA procedury a termální bazény (dva vnitřní a dva venkovní) pod jednou střechou.

Do privátní SPA zóny je dokonce možné si objednat lehké občerstvení, pití či víno. Pro větší komfort jsou v bazénech zabudované držáky na nápoje. Personál se snaží, aby pro vás byl wellness pobyt v Maximus Resortu, co nejvíce komfortním zážitkem.

Hotel Iris je tříhvězdový hotel sídlící ve vinařské obci Pavlov, jehož součástí je také wellness centrum. Díky tomu si v Pavlově můžete dopřát víkendový wellness pobyt, kde si určitě vyberete z mnoha jejich různorodých procedur. Ve SPA zóně to jsou bylinné parní lázně či relaxace ve vířivce. Kromě toho je možnost navštívit také masáže či saunu.

I v Blansku, nedaleko od Moravského krasu, si můžete dopřát regeneraci na wellness pobytu, kde si lze vybrat z velké škály relaxačních procedur. Hotel Panorama disponuje 60 pokoji, wellness a SPA centrem a společenským sálem. Ve venkovní části resortu je k dispozici venkovní bazén se slanou vodou a tobogánem, který ocení i dětští hosté. Součástí hotelu je také prosklená restaurace, díky které můžete sledovat krásy okolí za jakéhokoli počasí.

Najděte si další zajímavé typy pro SPA pobyty na Jižní Moravě.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vyhlídkové lety

Vyberte si ze zážitků

Články k inspiraci

Chcete prožít nezapomenutelnou svatbu na zámku Konopiště?

Kdo by neznal pohádku ,,Jak se budí princezny“, film ,,Jáchyme hoď ho sdo stroje“, nebo Járu Cimrmana a povedený kousek ,,Ležící spící“. Ve všech těchto filmových skvostech figuroval i zámek Konopiště. Zámek leží ve Středočeské kraji nedaleko Benešova a je prosulý především loveckými trofejemi následníka trůnu Ferninande d´Este. Mimo trofeje se návštěvník může pokochat také […]

Žádný komentář

Výběr nejlepších SPA pobytů v Jihomoravském kraji

SPA Resort Lednice se může statusem „lázně“ pyšnit od roku 2009, jedná se tedy o nejmladší lázně v naší zemi. Jejich specialitou je léčivá jodová mořská voda, svým složením jedna z nejkvalitnějších svého druhu v Evropě, pro kterou wellness pobyty v tomto resortu vyhledává mnoho klientů. Jodová mořská voda je velmi bohatá na minerální látky […]

Žádný komentář
Booking.com