Výběr nejlepších SPA pobytů v Jihomoravském kraji

Zapojte se do bonusového programu o dárkové poukazy

SPA Resort Lednice se může statusem „lázně“ pyšnit od roku 2009, jedná se tedy o nejmladší lázně v naší zemi. Jejich specialitou je léčivá jodová mořská voda, svým složením jedna z nejkvalitnějších svého druhu v Evropě, pro kterou wellness pobyty v tomto resortu vyhledává mnoho klientů.

Jodová mořská voda je velmi bohatá na minerální látky a využívá se při cévních onemocněních, při problémech s pohybovým aparátem a v neposlední řadě také při neurologických potížích. Na SPA pobytu si však můžete vybrat z velkého ,množství dalších procedur – nabízí také masáže, elektroléčbu, fyzioterapii, zábaly, či léčivé koupele.

SPA resort Lednice

Wellness pobyty v hotelu Maximus Resort vám slibují prvotřídní masáže, saunu, privátní SPA procedury a termální bazény (dva vnitřní a dva venkovní) pod jednou střechou.

Do privátní SPA zóny je dokonce možné si objednat lehké občerstvení, pití či víno. Pro větší komfort jsou v bazénech zabudované držáky na nápoje. Personál se snaží, aby pro vás byl wellness pobyt v Maximus Resortu, co nejvíce komfortním zážitkem.

Hotel Iris je tříhvězdový hotel sídlící ve vinařské obci Pavlov, jehož součástí je také wellness centrum. Díky tomu si v Pavlově můžete dopřát víkendový wellness pobyt, kde si určitě vyberete z mnoha jejich různorodých procedur. Ve SPA zóně to jsou bylinné parní lázně či relaxace ve vířivce. Kromě toho je možnost navštívit také masáže či saunu.

I v Blansku, nedaleko od Moravského krasu, si můžete dopřát regeneraci na wellness pobytu, kde si lze vybrat z velké škály relaxačních procedur. Hotel Panorama disponuje 60 pokoji, wellness a SPA centrem a společenským sálem. Ve venkovní části resortu je k dispozici venkovní bazén se slanou vodou a tobogánem, který ocení i dětští hosté. Součástí hotelu je také prosklená restaurace, díky které můžete sledovat krásy okolí za jakéhokoli počasí.

Najděte si další zajímavé typy pro SPA pobyty na Jižní Moravě.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vyhlídkové lety

Vyberte si ze zážitků

Články k inspiraci

Víkendový pobyt na zámku Sobotín s lyžováním

Zimní sezóna pomalu, ale jistě začíná. Co takhle strávit pár dní v luxusu a ještě si skvěle zalyžovat? Víkendový pobyt na zámku Sobotín nabízí obojí. Užijte si lyžování a exkluzivní pobyt na zámku Sobotín Resort se nachází v malebně čisté přírodě v Jeseníku a snoubí v sobě luxusní ubytování v nově rekonstruovaných pokojích s širokými […]

Žádný komentář
Zámek Telč

Zámek v Telči čeká rekonstrukce

Hojně navštěvovaný zámek Telč čeká rozsáhlá rekonstrukce. Bude se týkat části gotického hradua  jeho sklepů kaplí i interiérů. Úprav se dočká také zámecké muzeum, zahrada a rozvody technických sítí. Díky rekonstrukci bude možné navštívit zámecké muzeum celoročně a ne jen od dubna do října, jak je tomu nyní. Dokončení rekonstrukce je plánováno na červen 2022. […]

Žádný komentář
Booking.com