Jaké masáže můžete vyzkoušet na wellness pobytu

Zapojte se do bonusového programu o dárkové poukazy

Aroma masáž pro ženy

Pokud vyrazíte na jakýkoliv wellness pobyt, určitě budou v jeho nabídce také nejrůznější masáže.

Mnohdy dostanete na výběr, kterou z nich si vybrat. Ovšem mezi laickou veřejností žije jen velmi málo lidí, jež těmto procedurám opravdu rozumí. Proto si v dnešním článku představíme nejoblíbenější druhy masáží, abyste měli příště ihned jasno, kterou z nich zvolit.

Masáž lávovými horkými kameny

Jedná se o speciální druh masáže, při kterém se uplatňují hlavně teplé lávové kameny, které budou pozitivně působit na váš organismus. Většinou se pokládají na problematická a zatuhlá místa, nejčastěji kolem páteře. S kameny se pochopitelně může i masírovat, což ještě mnohonásobně umocní jejich účinek.

Orientální masáž

Orientální masáže představují jedinečnou kombinaci hned několika masážních technik z různých zemí, což zaručuje naprosto dokonalou relaxaci. Notně se využívají éterické oleje, které rychle uvolňují napjaté svaly a zároveň odstraňují i vnitřní pocit únavy a přepracovanosti. Prospěšná je tato masáž i pro vaše klouby, z kterých vytahuje škodlivé toxiny.

Aromaterapeutická masáž s vůněmi

Podle názvu byste mohli sami odvodit, že při této masáži hraje hlavní roli aroma. Různé vůně v lidském organismu vyvolávají odlišné pocity, s čímž jste se jistě během života sami setkali. I zde se hojně využívají éterické oleje, které dokáží pozitivně ovlivnit nejen vaši mysl, ale i fyzickou kondici. Při mnohých wellness pobytech si můžete druh oleje sami vybrat.

Aromaterapeutická masáž s vůněmi

Regenerační masáž

V dnešní době je regenerace organismu velice důležitá, neboť jsme doslova obklopeni stresem. Při této masáži dochází k uvolnění pórů pokožky a odplavování škodlivých odpadních produktů, jako je kyselina mléčná nebo močovina do žilního a mízního systému. Tím pádem z vás téměř okamžitě spadne pocit únavy, vyčerpání a stresu.

Najděte si příjemný wellness hotel v Čechách a rozhodně vyzkoušejte masáže.

Jde o jeden z největších způsobů relaxace, při kterých si báječně odpočinete.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Vyhlídkové lety

Vyberte si ze zážitků

Články k inspiraci

Chystáte se na dovolenou? Při cestování je důležité kvalitní cestovní pojištění

Aby vaše dovolená proběhla v klidu, v pohodě a hlavně bezpečně, je potřeba využít cestovního pojištění. To dnes už ví každý, kdo se chystá někam vycestovat. Je přitom jedno, zda plánujete nějakou exotiku, nebo to bude dovolená v Chorvatsku. Všude je nutno se pojistit pro případ nenadálých situací. A ty jsou nenadálé právě proto, že nikdy nevíte, […]

Žádný komentář

Brandy vs Whisky, vyznáte se v rozdílech těchto nápojů?

Pojďme se podívat na kvalitní alkohol zblízka a vysvětlit si rozdíly. Díky tomu si budete moci lépe vybrat takový mok, který vám bude zaručeně chutnat, nebo kterým potěšíte i své blízké. Kvalitně připravený destilát, který je navíc hezky zabalený se totiž výborně hodí jako dárek ke slavnostním příležitostem jako jsou narozeniny, svatby, jmeniny nebo různá […]

Žádný komentář
Booking.com