fbpx

Jaké masáže můžete vyzkoušet na wellness pobytu

Zapojte se do bonusového programu o dárkové poukazy

Aroma masáž pro ženy

Pokud vyrazíte na jakýkoliv wellness pobyt, určitě budou v jeho nabídce také nejrůznější masáže.

Mnohdy dostanete na výběr, kterou z nich si vybrat. Ovšem mezi laickou veřejností žije jen velmi málo lidí, jež těmto procedurám opravdu rozumí. Proto si v dnešním článku představíme nejoblíbenější druhy masáží, abyste měli příště ihned jasno, kterou z nich zvolit.

Masáž lávovými horkými kameny

Jedná se o speciální druh masáže, při kterém se uplatňují hlavně teplé lávové kameny, které budou pozitivně působit na váš organismus. Většinou se pokládají na problematická a zatuhlá místa, nejčastěji kolem páteře. S kameny se pochopitelně může i masírovat, což ještě mnohonásobně umocní jejich účinek.

Orientální masáž

Orientální masáže představují jedinečnou kombinaci hned několika masážních technik z různých zemí, což zaručuje naprosto dokonalou relaxaci. Notně se využívají éterické oleje, které rychle uvolňují napjaté svaly a zároveň odstraňují i vnitřní pocit únavy a přepracovanosti. Prospěšná je tato masáž i pro vaše klouby, z kterých vytahuje škodlivé toxiny.

Aromaterapeutická masáž s vůněmi

Podle názvu byste mohli sami odvodit, že při této masáži hraje hlavní roli aroma. Různé vůně v lidském organismu vyvolávají odlišné pocity, s čímž jste se jistě během života sami setkali. I zde se hojně využívají éterické oleje, které dokáží pozitivně ovlivnit nejen vaši mysl, ale i fyzickou kondici. Při mnohých wellness pobytech si můžete druh oleje sami vybrat.

Aromaterapeutická masáž s vůněmi

Regenerační masáž

V dnešní době je regenerace organismu velice důležitá, neboť jsme doslova obklopeni stresem. Při této masáži dochází k uvolnění pórů pokožky a odplavování škodlivých odpadních produktů, jako je kyselina mléčná nebo močovina do žilního a mízního systému. Tím pádem z vás téměř okamžitě spadne pocit únavy, vyčerpání a stresu.

Najděte si příjemný wellness hotel v Čechách a rozhodně vyzkoušejte masáže.

Jde o jeden z největších způsobů relaxace, při kterých si báječně odpočinete.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Romantika přímo na zámku

Články k inspiraci

Čas na dovolenou

Jak najít čas na dovolenou na zámku? Začněte vhodným zaměstnáním

Dovolená na zámku nebo cestování za kulturou vám zní jako velmi pěkná písnička, ale kde na to vzít čas? A také peníze? Pokud vás tyto otázky trápí každý rok, může být na vině nevhodné a málo placené zaměstnání, ve kterém již roky setrváváte. Nastal čas na změnu? Povíme vám, jak na to. Stále stejné zaměstnání […]

0 comments
Hrad Karlštejn

Podzimní výlet v záplavě barev? Karlštejn láká na čistou přírodu i historii!

Kde můžete během podzimu volně dýchat? Utéct z Prahy sevřené karanténními opatření můžete do překrásné podzimní přírody oblasti Českého krasu. Jen na dohled od Prahy se totiž nachází malebná oblast s nedotčenou přírodou, kterou se line řeka Berounka a dominuje slovutný hrad Karlštejn. Z místních vyhlídek můžete obdivovat kouzla podzimního čarování nebo si projít místní naučné stezky. K návštěvě […]

0 comments
Booking.com