Jaké masáže můžete vyzkoušet na wellness pobytu

Zapojte se do bonusového programu o dárkové poukazy

Aroma masáž pro ženy

Pokud vyrazíte na jakýkoliv wellness pobyt, určitě budou v jeho nabídce také nejrůznější masáže.

Mnohdy dostanete na výběr, kterou z nich si vybrat. Ovšem mezi laickou veřejností žije jen velmi málo lidí, jež těmto procedurám opravdu rozumí. Proto si v dnešním článku představíme nejoblíbenější druhy masáží, abyste měli příště ihned jasno, kterou z nich zvolit.

Masáž lávovými horkými kameny

Jedná se o speciální druh masáže, při kterém se uplatňují hlavně teplé lávové kameny, které budou pozitivně působit na váš organismus. Většinou se pokládají na problematická a zatuhlá místa, nejčastěji kolem páteře. S kameny se pochopitelně může i masírovat, což ještě mnohonásobně umocní jejich účinek.

Orientální masáž

Orientální masáže představují jedinečnou kombinaci hned několika masážních technik z různých zemí, což zaručuje naprosto dokonalou relaxaci. Notně se využívají éterické oleje, které rychle uvolňují napjaté svaly a zároveň odstraňují i vnitřní pocit únavy a přepracovanosti. Prospěšná je tato masáž i pro vaše klouby, z kterých vytahuje škodlivé toxiny.

Aromaterapeutická masáž s vůněmi

Podle názvu byste mohli sami odvodit, že při této masáži hraje hlavní roli aroma. Různé vůně v lidském organismu vyvolávají odlišné pocity, s čímž jste se jistě během života sami setkali. I zde se hojně využívají éterické oleje, které dokáží pozitivně ovlivnit nejen vaši mysl, ale i fyzickou kondici. Při mnohých wellness pobytech si můžete druh oleje sami vybrat.

Aromaterapeutická masáž s vůněmi

Regenerační masáž

V dnešní době je regenerace organismu velice důležitá, neboť jsme doslova obklopeni stresem. Při této masáži dochází k uvolnění pórů pokožky a odplavování škodlivých odpadních produktů, jako je kyselina mléčná nebo močovina do žilního a mízního systému. Tím pádem z vás téměř okamžitě spadne pocit únavy, vyčerpání a stresu.

Najděte si příjemný wellness hotel v Čechách a rozhodně vyzkoušejte masáže.

Jde o jeden z největších způsobů relaxace, při kterých si báječně odpočinete.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vyhlídkové lety

Vyberte si ze zážitků

Články k inspiraci

Chcete prožít nezapomenutelnou svatbu na zámku Konopiště?

Kdo by neznal pohádku ,,Jak se budí princezny“, film ,,Jáchyme hoď ho sdo stroje“, nebo Járu Cimrmana a povedený kousek ,,Ležící spící“. Ve všech těchto filmových skvostech figuroval i zámek Konopiště. Zámek leží ve Středočeské kraji nedaleko Benešova a je prosulý především loveckými trofejemi následníka trůnu Ferninande d´Este. Mimo trofeje se návštěvník může pokochat také […]

Žádný komentář

Výběr nejlepších SPA pobytů v Jihomoravském kraji

SPA Resort Lednice se může statusem „lázně“ pyšnit od roku 2009, jedná se tedy o nejmladší lázně v naší zemi. Jejich specialitou je léčivá jodová mořská voda, svým složením jedna z nejkvalitnějších svého druhu v Evropě, pro kterou wellness pobyty v tomto resortu vyhledává mnoho klientů. Jodová mořská voda je velmi bohatá na minerální látky […]

Žádný komentář
Booking.com