Ubytování u zámků a hradů v Jihomoravském kraji

Vyberte si ubytování u zámků a hradů v Jihomoravském kraji

 

Zámek Valtice  Zámek Břeclav  Zámek Čejkovice  Zámek Lednice

Zámek Boskovice  Zámek Letovice  Zámek Křtiny  Hrad Veveří

Hrad Bítov Zámek Vranov   Zámek Račice

 

JihomoravskýSnídaně v ceněZámek
2 osoby od 1 450 Kč
Ubytování na zámku Valtice

Moderně vybavené ubytování zámeckého typu s restaurací, venkovní terasou a salonky pro pořádání svateb, firemních večírků a oslav. Degustace vína, Galerie vín a salonky pro další akce.

JihomoravskýZámek
2 osoby od 1 650 Kč
Ubytování na zámku Čejkovice na Jižní Moravě

Zámek Čejkovice, ideální místo pro uspořádání svatby, svatební hostiny, dovolené s rodinou nebo firemní akce. Historicky vybavené pokoje s moderním vybavením vám poskytne dostatek pohodlného a kvalitních pobytu.

JihomoravskýPenzion
2 osoby od 1 300 Kč
Ubytování u zámku Lednice na Jižní Moravě

Hledáte ubytování u zámku Lednice? Našli jste. Pohodlné a skvěle vybavené apartmány pro rodiny s dětmi i zamilované páry. Užijte si dovolenou v těsné blízkosti zámku Lednici na Jižní Moravě.

JihomoravskýSnídaně v ceněZámek
2 osoby od 1 900 Kč
Ubytování na zámku Lednice

Zámecký hotel Lednice najdete přímo v areálu světoznámého zámku Lednice. Romantické ubytování v apartmánech, pokojích pro rodiny, jednotlivce i firemní teambuilding.

JihomoravskýSnídaně v ceněZámek
1 osoba od 880 Kč
Ubytování na zámku Boskovice na Jižní Moravě

Zámek Boskovice najdete zhruba 45 km od Brna směrem na Svitavy. Zámek má dlouhodobou historii a v současné době nabízí ubytování, možnost pořádání svatby, firemní teambulding a základnu pro pobyt na Jižní Moravě.

JihomoravskýZámek
2 osoby od 2 999 Kč
Ubytování na zámku Letovice na Jižní Moravě

Původně vybudovaný hrad, který se postupem času přebudoval na skvostný zámek. V areálu zámku můžete prožít svatební den, firemní teambuilding, zspořádat výstavu a další. Velký zámecký park s rozsáhlou květenou i faunou.

JihomoravskýZámek
1 osoba od 850 Kč
Pobyt na zamku Náměšť nad Oslavou

Luxusní vybavení pokojů a blízkost zámku vám navodí ten správný pocit ubytování na zámku. Pokud vám nebudou stačit ubytování ve dvou a třílůžkových pokojích, vyberte si neopakovatelnou noc ve dvoulůžkovém apartmánu

JihomoravskýPenzionSnídaně v ceně
2 osoby od 1 125 Kč
Hotel Bítov

Hradu Bítov na dohled, krátká vycházka a jste na tam. Historie a krásný pohled na okolní přírodu. Vranovská přehrada, jako centrum vodních radovánek je nedaleko od hotelu.

JihomoravskýPenzion
1 osoba od 850 Kč
Penzion Smile

Rodinný penzion Smile se nachází v těsné blízkosti Brněnské přehrady. Nabízí klidné ubytování na okraji Brna s výbornou dopravní dostupností do centra.

JihomoravskýZámek
1 osoba od 1 025 Kč
Ubytování na zámku Křtiny

Přijeďte se kochat výhledem na Chrám Panny Marie Křtinské nebo na okolní lesy. Zámek Křtiny je ideální místo pro klidnou relaxační dovolenou.

JihomoravskýZámek
1 osoba od 700 Kč
Pobyt na zámku Račice

Využijte netradiční prostředí, kde se snoubí historická zámecká atmosféra s přírodou lesoparku. Na dovolenou strávenou na zámku Račice budete dlouho vzpomínat.