Hotel Zámek Velká Bystřice


info

rezervace

mapa

Prožijte krásnou dovolenou na zámku Velké Bystřice.

Zrekonstruovaný Hotel Zámek ve Velké Bystřici stojí v krásném prostředí zámeckého amfiteátru a parku. Ideální místo pro odpočinek nebo rekreaci v klidné přírodě.


1 osoba od 1 045 K Kč


2 osoby od 1 631 Kč


stravování - ANO


dárkový poukaz - ANO


celkem 20 pokojů

Popis ubytovacího zařízení

Hotel Zámek Velká Bystřice se nachází v centru města v historické budově. Všechny pokoje mají posezení, TV s plochou obrazovkou a psacím stolem, vlastní koupelnu se sprchou, Wi-Fi zdarma. Za poplatek Vám zapůjčíme dětskou postýlku. Děti od 4 do 10 let zaplatí pouze 30% ceny z pobytu. Stravovat se lze v zámecké restauraci nebo ve snack baru, kde si můžete v klidu vychutnat skleničku dobrého vína. Pro děti máme k dispozici dětské židličky a hračky. K dispozici je přilehlé parkoviště zdarma.  

Další služby a aktivity

Zámek ve Velké Bystřici byl původně tvrzí, na které se vystřídalo několik šlechtických rodů. V roce 1579 byl přestavěn na renesanční zámek. Později ho získala církev a přistavěla barokní část. Používali jej pro potřeby pivovaru a na všemožné hospodářské účely. K pronajmutí je zde historická obřadní síň, ve které lze uspořádat svatby, plesy a různé oslavy. Novomanželé si mohou pronajmout svatební apartmán s hvězdnou oblohou a prakticky si zařídit zde kompletní svatební den. Část přízemí a celé první patro zámeckých prostor, nabízí sály, salonky a prostornou terasu pro pořádání soukromých akcí od koktejlů, konferencí, divadelních představení, koncertů, školení, přes společenské akce s bohatým programem. Využít lze rovněž přilehlý venkovní amfiteátr, zámecký park a zámecké nádvoří.


Hotel Zámek Velká Bystřice, Zámecké náměstí 773, 78353, Velká Bystřice,


+420 585 351 451