Speciální barokní menu na zámku Sobotín v Restaurantu Savarin

Zapojte se do bonusového programu o dárkové poukazy

Zámek Sobotín pro Vás připravil speciální barokní menu.

V pátek 25.5.2018 bude v Restaurantu Savarin od 18 hodin servírováno Zámecké barokní menu.

Restaurant Savarin uvítá ve svém prostředí šéfkuchaře restaurace Jaroslava Klára, který si pro Vás připravil s naším týmem jedinečné šestichodové barokní menu.

Jaroslav Klár jako šéfkuchař vedl již několik špičkových restaurací, a to také v Itálii, kde se zrodila jeho láska k italské gastronomii.
Pravidelně se účastní stáží v luxusních pražských michelinských restauracích, kde sbírá inspiraci k vytváření zajímavých a lahodných pokrmů podle trendů nejmodernější gastronomie.
Jaroslav Klár je také účastníkem vyhlášených českých i zahraničních soutěží, odkud si přivezl již několikrát vítězství a nespočet ocenění.

Můžeme se pochlubit tím, že do Zámeckého resortu Sobotín tento výborný šéfkuchař od 1.7.2018 nastupuje.
Od července 2018 se tedy můžete těšit na zámeckou gastronomii v podání šéfkuchaře Jaroslava Klára, který již připravil nový Á la carte menu.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Vyhlídkové lety

Vyberte si ze zážitků

Články k inspiraci

Chystáte se na dovolenou? Při cestování je důležité kvalitní cestovní pojištění

Aby vaše dovolená proběhla v klidu, v pohodě a hlavně bezpečně, je potřeba využít cestovního pojištění. To dnes už ví každý, kdo se chystá někam vycestovat. Je přitom jedno, zda plánujete nějakou exotiku, nebo to bude dovolená v Chorvatsku. Všude je nutno se pojistit pro případ nenadálých situací. A ty jsou nenadálé právě proto, že nikdy nevíte, […]

Žádný komentář

Brandy vs Whisky, vyznáte se v rozdílech těchto nápojů?

Pojďme se podívat na kvalitní alkohol zblízka a vysvětlit si rozdíly. Díky tomu si budete moci lépe vybrat takový mok, který vám bude zaručeně chutnat, nebo kterým potěšíte i své blízké. Kvalitně připravený destilát, který je navíc hezky zabalený se totiž výborně hodí jako dárek ke slavnostním příležitostem jako jsou narozeniny, svatby, jmeniny nebo různá […]

Žádný komentář
Booking.com