fbpx

Speciální barokní menu na zámku Sobotín v Restaurantu Savarin

Zapojte se do bonusového programu o dárkové poukazy

Zámek Sobotín pro Vás připravil speciální barokní menu.

V pátek 25.5.2018 bude v Restaurantu Savarin od 18 hodin servírováno Zámecké barokní menu.

Restaurant Savarin uvítá ve svém prostředí šéfkuchaře restaurace Jaroslava Klára, který si pro Vás připravil s naším týmem jedinečné šestichodové barokní menu.

Jaroslav Klár jako šéfkuchař vedl již několik špičkových restaurací, a to také v Itálii, kde se zrodila jeho láska k italské gastronomii.
Pravidelně se účastní stáží v luxusních pražských michelinských restauracích, kde sbírá inspiraci k vytváření zajímavých a lahodných pokrmů podle trendů nejmodernější gastronomie.
Jaroslav Klár je také účastníkem vyhlášených českých i zahraničních soutěží, odkud si přivezl již několikrát vítězství a nespočet ocenění.

Můžeme se pochlubit tím, že do Zámeckého resortu Sobotín tento výborný šéfkuchař od 1.7.2018 nastupuje.
Od července 2018 se tedy můžete těšit na zámeckou gastronomii v podání šéfkuchaře Jaroslava Klára, který již připravil nový Á la carte menu.
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Romantika přímo na zámku

Články k inspiraci

Čas na dovolenou

Jak najít čas na dovolenou na zámku? Začněte vhodným zaměstnáním

Dovolená na zámku nebo cestování za kulturou vám zní jako velmi pěkná písnička, ale kde na to vzít čas? A také peníze? Pokud vás tyto otázky trápí každý rok, může být na vině nevhodné a málo placené zaměstnání, ve kterém již roky setrváváte. Nastal čas na změnu? Povíme vám, jak na to. Stále stejné zaměstnání […]

0 comments
Hrad Karlštejn

Podzimní výlet v záplavě barev? Karlštejn láká na čistou přírodu i historii!

Kde můžete během podzimu volně dýchat? Utéct z Prahy sevřené karanténními opatření můžete do překrásné podzimní přírody oblasti Českého krasu. Jen na dohled od Prahy se totiž nachází malebná oblast s nedotčenou přírodou, kterou se line řeka Berounka a dominuje slovutný hrad Karlštejn. Z místních vyhlídek můžete obdivovat kouzla podzimního čarování nebo si projít místní naučné stezky. K návštěvě […]

0 comments
Booking.com