Speciální barokní menu na zámku Sobotín v Restaurantu Savarin

Zapojte se do bonusového programu o dárkové poukazy

Zámek Sobotín pro Vás připravil speciální barokní menu.

V pátek 25.5.2018 bude v Restaurantu Savarin od 18 hodin servírováno Zámecké barokní menu.

Restaurant Savarin uvítá ve svém prostředí šéfkuchaře restaurace Jaroslava Klára, který si pro Vás připravil s naším týmem jedinečné šestichodové barokní menu.

Jaroslav Klár jako šéfkuchař vedl již několik špičkových restaurací, a to také v Itálii, kde se zrodila jeho láska k italské gastronomii.
Pravidelně se účastní stáží v luxusních pražských michelinských restauracích, kde sbírá inspiraci k vytváření zajímavých a lahodných pokrmů podle trendů nejmodernější gastronomie.
Jaroslav Klár je také účastníkem vyhlášených českých i zahraničních soutěží, odkud si přivezl již několikrát vítězství a nespočet ocenění.

Můžeme se pochlubit tím, že do Zámeckého resortu Sobotín tento výborný šéfkuchař od 1.7.2018 nastupuje.
Od července 2018 se tedy můžete těšit na zámeckou gastronomii v podání šéfkuchaře Jaroslava Klára, který již připravil nový Á la carte menu.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vyhlídkové lety

Vyberte si ze zážitků

Články k inspiraci

Chcete prožít nezapomenutelnou svatbu na zámku Konopiště?

Kdo by neznal pohádku ,,Jak se budí princezny“, film ,,Jáchyme hoď ho sdo stroje“, nebo Járu Cimrmana a povedený kousek ,,Ležící spící“. Ve všech těchto filmových skvostech figuroval i zámek Konopiště. Zámek leží ve Středočeské kraji nedaleko Benešova a je prosulý především loveckými trofejemi následníka trůnu Ferninande d´Este. Mimo trofeje se návštěvník může pokochat také […]

Žádný komentář

Výběr nejlepších SPA pobytů v Jihomoravském kraji

SPA Resort Lednice se může statusem „lázně“ pyšnit od roku 2009, jedná se tedy o nejmladší lázně v naší zemi. Jejich specialitou je léčivá jodová mořská voda, svým složením jedna z nejkvalitnějších svého druhu v Evropě, pro kterou wellness pobyty v tomto resortu vyhledává mnoho klientů. Jodová mořská voda je velmi bohatá na minerální látky […]

Žádný komentář
Booking.com