Veškeré hotely a ubytovací zařízení (99)

Doporučujeme k ubytování

JihomoravskýSnídaně v ceněZámek
2 osoby od 1 900 Kč
Ubytování na zámku Lednice

Zámecký hotel Lednice najdete přímo v areálu světoznámého zámku Lednice. Romantické ubytování v apartmánech, pokojích pro rodiny, jednotlivce i firemní teambuilding.

PardubickýSnídaně v ceněZámek
2 osoby od 3 700 Kč
Pobyt na zamku Světlá nad Sázavou

V zámku Světlá nas Sázvaou najdete expozici evropského skla od baroka až po současné umění. Další zajímavostí je prohlídka barokních hodin. Pokoje jsou vybaveny honosným dobovým nábytkem, krásný park pro oddech.

MoravskoslezskýPetroviceSnídaně v ceněZámek
1 osoba od 1 800 Kč
Pobyt na zamku Petrovice

Zámeček Petrovice leží uprostřed krásného parku a nabídne vám klidný a pohodový pobyt pro páry i rodiny. Vynikající stravování vyhlášené restaurace a noční bar ke příjemnému završení krásného dne na zámku.

OlomouckýSnídaně v ceněZámek
2 osoby od 1 631 Kč
Pobyt na zámku Velká Bystřice

Zrekonstruovaný Hotel Zámek ve Velké Bystřici stojí v krásném prostředí zámeckého amfiteátru a parku. Ideální místo pro odpočinek nebo rekreaci v klidné přírodě.

Snídaně v ceněTřešťVysočinaZámek
2 osoby od 2 013 Kč
Ubytování na zámku Třešť

Samotné srdce Vysočiny ukrývá tento historický skvost. Zámecký hotel Třešť*** Superior se nachází v malebné lokalitě Třešťských vrchů asi 19 km od krajského města Jihlava a je situován v malebném prostředí přírodního lesoparku.

ÚsteckýZámek
1 osoba od 710 Kč
Ubytování na zámku Červený Hrádek

Zámek stojí poblíž napojení na Krušnohorskou magistrálu a jsou zde výborné podmínky pro cykloturistiku a běžecké lyžování. Nabízíme komfortní ubytování v zámeckých prostorách.


Další zámky a hrady s ubytováním

OlomouckýPenzion
1 osoba od 350 Kč
Ubytování Pohoda u Velkých Losin

Chystáte se na dovolenou do hor? Přijeďte k nám do předhůří Jeseníků. Ubytování Pohoda Velké Losiny

JihočeskýMitrowiczZámek
20.000,- Kč vč. DPH (až 18 lůžek)
Zámek Mitrowicz - pořádání svateb, ubytování pro firmy

Ubytujte se na romantickém zámku Mitrowicz. Ubytování je v provozu celoročně. K dispozici je šest zámeckých pokojů / apartmánů s celkovou kapacitou 18 lůžek.

LibereckýPenzionSnídaně v ceně
2 osoby od 1 040 Kč
Penzion Pod Houskou v obci Blatce

Vám poskytne jedinečný pohled na hrad Houska, nabídne velmi klidné prostředí na odpočinek. Můžete si zde utvořit zázemí a cestovat po chráněné oblasti Kokořínska. Ideální místo pro relaxační pobyt pro celou rodinu.

HotelHradecMoravskoslezskýSnídaně v ceně
2 osoby od 1 050 Kč
Hotel Sonáta u zámku Hradec nad Moravicí

Vám nabízí z některých svých pokojů nádherný výhled na Praděd, na komplex Bílého a Červeného zámku spolu s přilehlým rozsáhlým parkem a pestrý výběr pokrmů.

StředočeskýZámek
2 osoby od 2 100 Kč
Pobyt na zamku Vráž

Zámek Vráž najdete ve známém lázeňském městě Vráž, vyhlášeným místem pro lázeňské pobyty pohybového ústrojí a rehabilitace. Hotelový komplex nabízí služby pro ubytované hosty

DobrohořJihočeskýZámek
2 osoby od 600 Kč
Ubytování na zámku Dobrohoř

zámek Dobrohoř najdete v obci Staré Město pod Landštejnem. určitě vás zaujme krásné prostředí krajiny Jižních Čech. Podnikejte zajímavé výlety po okolních památkách a zajímavostech.kolí.

HlubokáJihočeskýJihočeský - penzionPenzionSnídaně v ceně
2 osoby od 1 323 Kč
Ubytování u zámku Hluboká nad Vltavou

Vás zaujme svojí vynikající dostupností k zámku Hluboká nad Vltavou, výbornými službami pro ubytované hosty, širokou nabídkou pobytových balíčků pro příznivce golfu.

KrálovéhradeckýZámek
2 osoby od 850 Kč
Ubytování na zámku Bílé Poličany

Ubytujte se v zámku Bílé Poličany a máte Královehradecký kraj jako na dlani. Všude kousek, krásné prostředí na zámku i v parku.

JihomoravskýSnídaně v ceněZámek
2 osoby od 1 450 Kč
Ubytování na zámku Valtice

Moderně vybavené ubytování zámeckého typu s restaurací, venkovní terasou a salonky pro pořádání svateb, firemních večírků a oslav. Degustace vína, Galerie vín a salonky pro další akce.

JihočeskýSnídaně v ceněZámekZdíkov
2 osoby od 1 450 Kč
Ubytování na zámku Zdíkov v zámeckém hotelu

Zámecký hotel Zdíkov je historickou budovou s moderně vybavenými pokoji, apartmány a dobově zařízené suite. O stravování se postará zámecké restaurace se svými specialitami.

BernštejnLibereckýSnídaně v ceněZámek
2 osoby od 2 900 Kč
Pobyt na zamku Berštejn

Zámecký hotel Berštejn s velkým parkem a sportovním areálem pro rodiny s dětmi, jednotlivce, ale i pro teambuilding firem, které chtějí pro svoje zaměstnance více než jen hotel. Sportovní vyžití v okolí.