Hrady a zámky ve střední Evropě (79)

Doporučujeme k ubytování

JihomoravskýSnídaně v ceněZámek
2 osoby od 1 900 Kč
Ubytování na zámku Lednice

Zámecký hotel Lednice najdete přímo v areálu světoznámého zámku Lednice. Romantické ubytování v apartmánech, pokojích pro rodiny, jednotlivce i firemní teambuilding.

PardubickýSnídaně v ceněZámek
2 osoby od 3 700 Kč
Pobyt na zamku Světlá nad Sázavou

V zámku Světlá nas Sázvaou najdete expozici evropského skla od baroka až po současné umění. Další zajímavostí je prohlídka barokních hodin. Pokoje jsou vybaveny honosným dobovým nábytkem, krásný park pro oddech.

MoravskoslezskýPetroviceSnídaně v ceněZámek
1 osoba od 1 800 Kč
Pobyt na zamku Petrovice

Zámeček Petrovice leží uprostřed krásného parku a nabídne vám klidný a pohodový pobyt pro páry i rodiny. Vynikající stravování vyhlášené restaurace a noční bar ke příjemnému završení krásného dne na zámku.

OlomouckýSnídaně v ceněZámek
2 osoby od 1 631 Kč
Pobyt na zámku Velká Bystřice

Zrekonstruovaný Hotel Zámek ve Velké Bystřici stojí v krásném prostředí zámeckého amfiteátru a parku. Ideální místo pro odpočinek nebo rekreaci v klidné přírodě.

Snídaně v ceněTřešťVysočinaZámek
2 osoby od 2 013 Kč
Ubytování na zámku Třešť

Samotné srdce Vysočiny ukrývá tento historický skvost. Zámecký hotel Třešť*** Superior se nachází v malebné lokalitě Třešťských vrchů asi 19 km od krajského města Jihlava a je situován v malebném prostředí přírodního lesoparku.

ÚsteckýZámek
1 osoba od 710 Kč
Ubytování na zámku Červený Hrádek

Zámek stojí poblíž napojení na Krušnohorskou magistrálu a jsou zde výborné podmínky pro cykloturistiku a běžecké lyžování. Nabízíme komfortní ubytování v zámeckých prostorách.


Další zámky a hrady s ubytováním

JihočeskýMitrowiczZámek
20.000,- Kč vč. DPH (až 18 lůžek)
Zámek Mitrowicz - pořádání svateb, ubytování pro firmy

Ubytujte se na romantickém zámku Mitrowicz. Ubytování je v provozu celoročně. K dispozici je šest zámeckých pokojů / apartmánů s celkovou kapacitou 18 lůžek.

HotelHradecMoravskoslezskýSnídaně v ceně
2 osoby od 1 050 Kč
Hotel Sonáta u zámku Hradec nad Moravicí

Vám nabízí z některých svých pokojů nádherný výhled na Praděd, na komplex Bílého a Červeného zámku spolu s přilehlým rozsáhlým parkem a pestrý výběr pokrmů.

StředočeskýZámek
2 osoby od 2 100 Kč
Pobyt na zamku Vráž

Zámek Vráž najdete ve známém lázeňském městě Vráž, vyhlášeným místem pro lázeňské pobyty pohybového ústrojí a rehabilitace. Hotelový komplex nabízí služby pro ubytované hosty

DobrohořJihočeskýZámek
2 osoby od 600 Kč
Ubytování na zámku Dobrohoř

zámek Dobrohoř najdete v obci Staré Město pod Landštejnem. určitě vás zaujme krásné prostředí krajiny Jižních Čech. Podnikejte zajímavé výlety po okolních památkách a zajímavostech.kolí.

KrálovéhradeckýZámek
2 osoby od 850 Kč
Ubytování na zámku Bílé Poličany

Ubytujte se v zámku Bílé Poličany a máte Královehradecký kraj jako na dlani. Všude kousek, krásné prostředí na zámku i v parku.

JihomoravskýSnídaně v ceněZámek
2 osoby od 1 450 Kč
Ubytování na zámku Valtice

Moderně vybavené ubytování zámeckého typu s restaurací, venkovní terasou a salonky pro pořádání svateb, firemních večírků a oslav. Degustace vína, Galerie vín a salonky pro další akce.

JihočeskýSnídaně v ceněZámekZdíkov
2 osoby od 1 450 Kč
Ubytování na zámku Zdíkov v zámeckém hotelu

Zámecký hotel Zdíkov je historickou budovou s moderně vybavenými pokoji, apartmány a dobově zařízené suite. O stravování se postará zámecké restaurace se svými specialitami.

BernštejnLibereckýSnídaně v ceněZámek
2 osoby od 2 900 Kč
Pobyt na zamku Berštejn

Zámecký hotel Berštejn s velkým parkem a sportovním areálem pro rodiny s dětmi, jednotlivce, ale i pro teambuilding firem, které chtějí pro svoje zaměstnance více než jen hotel. Sportovní vyžití v okolí.

JihočeskýSnídaně v ceněZámek
2 osoby od 2 297 Kč
Ubytování v hotelu Štekl u zámku Hluboká nad Vltavou

Zámecký hotel Štekl se nachází nedaleko zámku Hluboká nad Vltavou. Ubytování v zámeckých pokojích, apartmá i klasických pokojích. Exkluzivní wellness služby pro ubytované, restaurace Pánů z Růže.

OlomouckýZámek
2 osoby od 1 583 Kč
Ubytování na zámku Goldenstein v Jeseníkách

Zámek Goldenstein, ubytování na zámku, který se nachází v horské oblasti Jeseníků, v centru zimních sportů a letní turistiky. Kompletně vybavené pokoje, nedotčená horská příroda, lákající k horským tůrám.

JihočeskýSkaliceZámek
2 osoby od 1 000 Kč
Ubytování na zámku Skalice v Jižních Čechách

Zámek Skalice vám nabídne množství aktivního odpočinku pro všechny věkové kategorie a zájmy. Jízdárna s možností projížděk, rybaření na vlastním rybníčku, teambuildingové aktivity a spoustu dalšího

Snídaně v ceněStředočeskýZámek
2 osoby od 2 200 Kč
Ubytování na zámku Štiřín u Kamenice

Zámek Štiřín, ubytování v zámeckém hotelu a resortu. Ubytování v jednotlivých objektech. Dům Salm, Jockey, Arminia a dům Atis

JihomoravskýZámek
2 osoby od 1 650 Kč
Ubytování na zámku Čejkovice na Jižní Moravě

Zámek Čejkovice, ideální místo pro uspořádání svatby, svatební hostiny, dovolené s rodinou nebo firemní akce. Historicky vybavené pokoje s moderním vybavením vám poskytne dostatek pohodlného a kvalitních pobytu.

PlzeňskýSnídaně v ceněZámek
2 osoby od 1 300 Kč
Ubytování v zámeckém hotelu Metternich

Ubytování u Lázní Kynžvart v zámeckém hotelu Metternich je zajímavou a cenově dostupnou variantou pro pobyt v blízkosti světoznámých lMariánských Lázní. Hotelový resort nabízí ubytování pro dvojic i rodiny, které je plně vybaveno.

PrahaSnídaně v ceněZámek
1 osoba od 3 835 Kč
Ubytování v zámeckém hotelu Chateau St. Havel

Zámecký hotel Chateau St. Havel, víc není potřeba dodávat. Pokud si chcete užít bohatých služeb pro ubytované, vynikající menu v restauraci se známými šéfkuchaři. Jste zde spávně. Vše pro hosty, jejich spokojenost a zážitkový pobyt v hotelu zámeckého typu.