fbpx

Hrady a zámky ve střední Evropě (49)

Zapojte se do bonusového programu o dárkové poukazy

Doporučujeme k ubytování

1StředočeskýZámek
1 osoby od 1 000 Kč
Ubytování na zámku Loučeň

Zámek Loučeň je plný překvapení a akcí. Raritou, kterou jinde nenajdete je labyrintárium, umístěné v zámeckém parku.

1JihomoravskýSnídaně v ceněZámek
2 osoby od 1 900 Kč
Ubytování přímo v areálu zámku Lednice

Zámecký hotel Lednice najdete přímo v areálu světoznámého zámku Lednice. Romantické ubytování v apartmánech a pokojích pro rodiny.

1HradKarlovarský
2 osoby od 1 065 Kč
Královský pobyt na panském hradu Vildštejn

Prožijte královskou dovolenou na nejstarším panském sídle Chebska. Hrad Vildštejn stojí na žulovém ostrohu, který obtéká potok Sázek.

1SenSnídaně v ceněStředočeskýZámek
2 osoby od 2 160 Kč
Ubytování v Zámeckém hotelovém resortu SEN

Zámecký hotelový resort SEN je ideální místo pro zážitek ubytování na zámku. Celý interiér a exteriér je postaven v duchu zámeckého ubytování.

PrahaSnídaně v ceněZámek
1 osoba od 1 800 Kč / noc
Luxusní zámecký hotel Chateau St. Havel

Chateau St. Havel je kompletně rekonstruovaný novogotický zámek na Praze 4 v Krči ležící na vlastních rozsáhlých pozemcích. U hotelu se nachází stylový anglický park s několika idylickými rybníky.


Další zámky a hrady s ubytováním

1ÚsobíVysočinaZámek
apartmán od 2 100 Kč
Ubytování na zámku Úsobí na Vysočině

Nabízíme komfortní odpočinek pro všechny hosty, přijeďte a přesvědčte se. Velmi dobrá poloha zámku láká k prozkoumání blízkých památek.

StředočeskýZámek
1 osoba od 1 690 Kč
Ubytování na zámku Liblice

Na zámku Liblice naleznete propojení historie, komfortu a moderní architektury. Využijte příjemně strávený a produktivní pobyt v zámeckých komnatách nebo wellness prostorách.

1Hrubá SkálaLibereckýZámek
2 osoby od 900 Kč
Ubytování na Zámku Hrubá Skála v Českém ráji

Ubytování na zámku je spojeno s příjemným, relaxačním odpočinkem. Využijte našich speciálních nabídek a balíčků pro každou generaci.

1KunínMoravskoslezskýZámek
1 osoba od 700 Kč
Ubytování v barokním zámku Kunín U dobré hraběnky

Odpočiňte a načerpejte sílu U Dobré Hraběnky, v zámecké restauraci se stylovým ubytováním. Zámek Kunín se nachází na Severní Moravě.

Snídaně v ceněTřešťVysočinaZámek
2 osoby od 2 013 Kč
Ubytování v zámeckém hotelu Třešť na Vysočině

Samotné srdce Vysočiny ukrývá tento historický skvost. Zámecký hotel Třešť*** Superior se nachází v malebné lokalitě Třešťských vrchů asi 19 km od města Jihlava

1StředočeskýZámek
1 osoba od 700 Kč
Pobyt v zámeckém hotelu Berchtold s wellness službami

Víceúčelový areál hotelový zámek BERCHTOLD Vám nabízí prostory k dokonalému odpočinku. Zdejšímu kraji se říká „Opičí hory“.

PlzeňskýSnídaně v ceněZámek
2 osoby od 1 300 Kč
Ubytování v zámeckém hotelu Metternich

Ubytování u Lázní Kynžvart v zámeckém hotelu Metternich je zajímavou a cenově dostupnou variantou pro pobyt v blízkosti světoznámých lMariánských Lázní. Hotelový resort nabízí ubytování pro dvojice i rodiny.

KarlovarskýZámek
1 osoba od 74 €
Pobyt na zamku Lužec u Karlových Varů

Ubytujte se a užijte si svůj pobyt v krásném prostředí s možností využití přírodních procedur a léčeni. Lužecký pramen můžete vyzkoušet i vy. Firemní teambuilding bude zážitekem pro všechny zaměstnance.

MoravskoslezskýPetroviceSnídaně v ceněZámek
1 osoba od 1 800 Kč
Pobyt na zámečku Petrovice u Karviné

Zámeček Petrovice leží uprostřed krásného parku a nabídne vám klidný a pohodový pobyt pro páry i rodiny. Vynikající stravování vyhlášené restaurace a noční bar ke příjemnému završení krásného dne na zámku.

1HerálecVysočinaZámek
1 osoba od 4 750 Kč
Ubytování v Zámeckém hotelu Herálec

Luxusní ubytování v zámeckém hotelu na Vysočině vám nabídne dostatek zážitků při pobytu na zámku a služby pro ubytované hosty.

HotelMoravskoslezský
2 osoby od 1 050 Kč
Hotel Sonáta u zámku Hradec nad Moravicí

Vám nabízí z některých svých pokojů nádherný výhled na Praděd, na komplex Bílého a Červeného zámku spolu s přilehlým rozsáhlým parkem a pestrý výběr pokrmů.

1JihočeskýSnídaně v ceněZámek
2 osoby od 2 297 Kč
Pobyt v zámeckém hotelu Štekl u zámku Hluboká

Zámecký hotel Štekl se nachází nedaleko zámku Hluboká nad Vltavou. Ubytování v zámeckých pokojích, apartmá i klasických pokojích. Exkluzivní wellness služby pro ubytované, restaurace Pánů z Růže.

1OlomouckýZámek
2 osoby od 1 583 Kč
Ubytování na zámku Goldenstein v Jeseníkách

Zámek Goldenstein, ubytování na zámku, který se nachází v horské oblasti Jeseníků, v centru zimních sportů a letní turistiky. Kompletně vybavené pokoje, nedotčená horská příroda, lákající k horským tůrám.

BechyněJihočeskýSnídaně v ceněZámek
1 osoba od 841 Kč
Pobyt na zámku Bechyně

Zámek Bechyně/ Panství Bechyně najdete v Jihočeském kraji, který můžete z několika resortů prozkoumat při vaší letní dovolené. Ubytování si můžete vybrat z několika zajímavých objektů i podle vaší aktivit.

PardubickýZámek
1 osoba od 3 000 Kč
Pobyt na zámku Litomyšl

V budově zámeckého pivovaru najdete luxusní ubytování v soukromí ve třech apartmánech, které jsou plně vybaveny pro vaši pohodu. Soukromí a krásný výhled na areál zámku Litomyšl.